2737
2734
عنوان

پیش دکتر طرزی عمل کردم

786 بازدید | 12 پست

سال 90 پیش این دکتر عمل کردم البته قبل بینی خیلی بزرگی داشتم الان هم دوباره بینی ام مشکل داره  و پایینش کشیده و دراز هست.

پیش طرزی رفتم خودش قبول کرد با هزینه بیمارستان برام به تنهایی عمل ترمیمی کنه

پیش دکتر دیگه رفتم گفت پیش همون دکتر اول که رو بینی خودت از اول دستکاری کرده بری بهتره و درست شدنش 50 60 درصده 

بنظرتون برم پیش یه دکتر جدید یا پیش همون دکتر اولیه که دکتر طرزی هست عمل کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصفهانی ؟دکتر طرزی اصفهان رو میگی اگه اون رو میگی من کاراش رو زیاد دوست ندارم البته نظرمنه

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
اره. سبک کاراش طبیعیه بیشتر یا فانتزی؟

طبیعی

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2738
الان زمونه یه جوری شده طبیعی و نچرال موده بینی فانتزی واقعا قشنگ نیست. خودمم طبیعی رو به فانتزی ترجی ...

سلام استاتردکتر طرزی بینی ات رو خراب کرده ؟پیش کی عمل ترمیم انجام دادی کدوم شهر هستی

عزیزم میشه خواهشاااا یه عکس از قبل و بعدت بذاری فقط قسمت بینی...منم اصفهانم نمیدونم برم پیش راستی یا ...

سلام اخرش پیش کی رفتی؟منم نیاز دارم برم اصفهانم.ولی نمیدونم کدوم دکتر بهتره اخرش