2733
2739
عنوان

فردا مهمون خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 94 پست

ی تیپ خفن

ی آرایش خفن

کلی هم بحث جمع کن فردا جمع رو تو دست بگیری ک بترکه😁😁😁

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی تحویلت نگرفت توهم تحویل نگیر دست به هیچی نزن خانومانه بشین بخور بیا انگاررفنی رستوران اینجوری ا ...

اتفاقا بچه ۴ماهه دارم...جاریامو دیگم بچه کوچیکه ندارن ...میگم من بشینم اونا کارکنن

2728
اتفاقا بچه ۴ماهه دارم...جاریامو دیگم بچه کوچیکه ندارن ...میگم من بشینم اونا کارکنن

اگه تحویلت نگرفت اره اینجوری بکن مگرنه در حد ظرف اوردن بردن کمک کن فکر نکنم خودشونم بزارن میگن برو به بچت برس

خدایا شکرت 🙃
خو مثلا چی کار میکنه؟

آخرین باری که دیدنش ،خودشو داشت می‌کشت واسه جاریم ،منم خیلی حسودیم شد راستش آخه جاریه از هر نظر از من پایین‌ترین زورم داشت....حتی موقع خداحافظی آزمون خدافظی نگرفت

آخرین باری که دیدنش ،خودشو داشت می‌کشت واسه جاریم ،منم خیلی حسودیم شد راستش آخه جاریه از هر نظر از م ...

منظورت از پایین بودن از مالیه؟

خو دختر خوب تو باید بگی چیکار میکنه من تو هر موقعیت بگم چی کار کنی 

مثلا موقع خدا حافظی همون یه بار خداحافظی کن برو یا دنبالش نگرد برو کنار شوهرت اون از هر کی خداحافظی کرد تو هم بکن

2738
شوهرم خیلی چونه گروه البته با مهمونای دیگه...اصلا حرف نمیزنه بامن وقت نمیکنه اوتجا

بشبن پیش مادرسوهر چاره ای نیس😂

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

بنظر من برو وقتی رفته تو زبون بریز مثلا بگو وای چه بوی غذایی میاد دست گلت درد نکنه انداختیمت تو زحمت یا بهش پیام بده امروز بگو اسمش+جون اگه میخای بیام کمکت کنم دست تنها نباشی رفتنی دستت یه جعبه شیرینی یا شکلات مجلسی بخر ببر و وقت برگشت ازش حسابی تشکر کن

نزار کاری کنه پیش بقیه جاریا خجالت زده شی

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
2706