2737
2739
عنوان

کن شدن حس بویایی

226 بازدید | 33 پست

من حس میکنم بوییاییم گم شده میشه کرونا باشه..علایم ویگه ندارم...فقط،عطر اسپرع همه چی رو دستم میزنم یا فلفل نزدیک بینیم میفهمممممم ولی بوی پخش،تو هوا مثل غذا نمیفهمم یا خداا کروناس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری شدم و بعد گذشت سه ماه فقط ۳۰-۳۵٪ ش برگشته. ولی نگران نباش اکثر ادما خوب میشن. فقط مدت زمان بهبودی تو ادمای مختلف متفاوته

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2728
منم اینجوریم  دکتر گفت احتمالا کروناست ولی خفیفه نگران نباش  من دوماهه هنوز خوب نشده&nb ...

یعنی نزدیک بینیت میفهمی بوی پخش تو هوارو نمیفهمی؟؟؟؟من فکر میکردم کلا از دست دادن بویاییه..چون بوی صابونم میفهمم ولی پخش تو هوا نه

2738
یعنی نزدیک بینیت میفهمی بوی پخش تو هوارو نمیفهمی؟؟؟؟من فکر میکردم کلا از دست دادن بویاییه..چون بوی ص ...

آره منم همینجوریم 

مثلا وایتکس از نزدیک اصن متوجه نمیشم 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را
انفلونزا  من پرستارم در معرض ویروس بودم گرفتم  خودش برگشت

منم رفتم دکتر گفت هنوز به طور قطعی و صد در صد ثابت نشده که این کروناست. گفت حتی سالهای گذشته که کرونا نبوده مردم در اثر ویروس سرماخوردگی یا انفولانزا هم بویاییشونو از دست میدادن

واسه بعضیا تا یکی دو ماه طول میکشیده خوب شه واسه بعضیام شیش ماه و حتی یه سال

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍