2733
2734

من نظرمو خودم میگم مسائل مالی هست اگه یه کاری هم داشته باشه دخترا هارو بیشتر پرتوقع میبینن بیاید منصف باشین تو جامعه بیشتر خانم هایی که توقعشون زیاده تو چشم ترن ؛ اصلی ترین دلیل پسرا شاید اینکه از طرف خانوما درک نمیشن لطفا هجوم نیارید من نظرمو گفتم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط بد مالی و بیکاری دلیل اصلیشه 

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2731

برعکسشم هست

دخترا هم اصلا دید خوبی به پسرا ندارن. از نظر بیشتردخترا پسرای الان چشم چرون و بی عرضه و ببخشید لا شی اند. که البته این تصور در مورد ۹۵٪ پسرها ولو بیشتر کاملا صدق میکنه مخصوصا از لحاظ چشم پاک نبودن و گذشته داغون داشتن پسرا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2738

دخترا پر توقع بار اومدن مثلا دختره تنها دستاوردش تو زندگی یه لیسانس از یه دانشگاه دو هزاری هست انتظار داره از پسری که تقریبا هم سن و سال خودشه خونه و ماشین و۔۔۔۔همه رو یکجا داشته باشه

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

من ندیدم تا حالا پسری از ازدواج فراری باشه تمامي اطرافیانم با آغوش باز به سمت ازدواج پر کشیدن فقط یه پسر خاله ام دیرتر ازدواج کرد 33 سالگي اونم چون تو 25 سالگی شکست عشقی سنگین خورد

جدا از همه موارد؛ متاسفانه رسم و رسومات غلط و زیاده روی در امور اولیه ازدواج مثل (خونه؛ ماشین؛ جهیزیه؛ مهریه) کار رو خیلی مشکل کرده...

کمتر پسری جرات می کنه طرف ازدواج بره؛ بازم متاسفانه...

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.