2737
2739

وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری _ در برهه ای از زمان به علت پدیدامدن مشکلات آنی یا شاید مشکلات ریشه ای و عمیق در زندگی مشترک  زوجین با توافق بر سر یکسری از حقوق مادی و معنوی خویش تصمیم به طلاق توافقی خواهند گرفت بنابراین ضمن مراجعه به دفاتر خدمات قضایی اقدام به طرح دادخواست طلاق توافقی می نمایند. حال این سوالات ذیل در ذهن متبادر می شود

طلاق توافقی چیست و از نوع کدام طلاق هاست؟ 

مدت زمان انجام و رسیدگی طلاق توافقی چقدر به طول می انجامد؟ 

برای ثبت دادخواست طلاق توافقی زوجین و یا وکلایشان در مراکز استان‌ها به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کرده و دادخواست طلاق را که به امضای دو طرف رسیده است ارائه نمایند.
دادگاه باید موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ‏ارجاع دهد. در این موارد طرفین می‌توانند تقاضای طلاق توافقی را از ابتدا در مراکز ‏مذکور مطرح ‏کنند.‏
در صورت عـدم انصراف متقاضی از طلاق، مرکز مشاوره خانواده موضوع را با مشخص کردن موارد ‏توافق، جهت اتخاذ تصمیم نهائی ‏به دادگاه منعکس می‌کند.‏
 دادگاه با توجه به موضوع منعکس شده توسط مرکز مشاوره مبنی بر عدم انصراف متقاضی از طلاق، اقدام به صدور گواهی عدم امکان ‏سازش می‌کند. البته زن در این موارد باید برای آزمایش عدم بارداری به آزمایشگاه مراجعه کرده و نتیجه را به دادگاه ارائه دهد. عدم ‏مراجعه برای آزمایش بارداری تنها در صورتی است که طرفین به باردار بودن زوجه اقرار نمایند.‏
 طرفین ۳ ماه فرصت دارند تا با ارائه گواهی عدم امکان سازش به دفتر رسمی ازدواج و طلاق، اقدام به ثبت طلاق نمایند.‏

طلاق توافقی در دوران عقد

در دوران عقد و قبل از اینکه رابطه زناشویی و جنسی بین طرفین رخ دهد نیز امکان طلاق توافقی وجود دارد. شرایط و مراحل آن ‏هیچ تفاوتی با بعد از عقد ندارد. فقط باید عنوان نمود که در صورتی که طرفین قبل از رابطه جنسی اقدام به طلاق نمایند می توانند ‏به ثبت احوال مراجعه نموده و نام همسر خود را از شناسنامه پاک کنند.‏

ادامه مطلب  را در وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری مطالعه نمایید.

در تهران و شهرستان ها ،

وای ترویج ندید 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه نی نی یار نگفت کسی نیاد خودشو بعنوان وکیل یا مشاور یا دکتر معرفی نکنه بهیچ عنوان ؟؟؟

یکی تگ کنه نی نی یار رو 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728
نی نی یارو از صبح تگ کردم هیچ کدوم نیومدن تایپکم

الان یکی سیاسی حرف بزنه سریع رخ نمایان میکنن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
الان یکی سیاسی حرف بزنه سریع رخ نمایان میکنن

مادربزرگ خودتو ناراحت نکن، همین مطلب باید دویست هزار تومان بدی مشاوره حقوقی بدن بهت، حالا این خانم به رایگان منتشر کرده شاید سوال چندین نفر باشه که توان پرداخت حق مشاوره نداشته باشن.

مادربزرگ خودتو ناراحت نکن، همین مطلب باید دویست هزار تومان بدی مشاوره حقوقی بدن بهت، حالا این خانم ب ...

من حرفی ندارم اگر راست بگن 

اما خود نی نی یار گفتن افرادی تحت عناوین مختلف خودشونو معرفی میکنن درحالیکه در واقعیت چیز دیگه ای هستن 

و شگرد جدید 

و ممنوعه و هر کسی باهاشون هم صحبت بشه و خود همین شخص قطع عضویت میشن 

2738
من حرفی ندارم اگر راست بگن  اما خود نی نی یار گفتن افرادی تحت عناوین مختلف خودشونو معرفی میکنن ...

بله اگر تبلیغ سوء کنه ،اما ایشون فقط یک مطلب حقوقی گذاشته نه شماره تلفنی گذاشته نه ادرسی داده نه چیزی

تنها وکیلی که به جرات میتونم بگم حرفه ای هستن خانم حمیرا پارسا واقعا با وجدان ترین وکیلی بودن که من دیدم تا اخر عمر مدیون ایشون هستم همیشه جوابگو بودن و با انصاف یک دنیا ممنونم ازشون