2733
2739
عنوان

کیا تازه فهمیدن مادر شدن؟یا کیا باردارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 142 پست
من هفته دیگ تازه میرم صدا قلبشو بشنوم میش۸هفتم

به امید خدا عزیزم😍 وایییی من که اون روز بهترین روز عمرم بود. چقدر قشنگ بود صداش. حالا بری بشنوی انقدر ذوق میکنی😊😍

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم برو بیا بمنم خبر بده علایمان چین الان چجوری هست بدنت؟بتات اولین ازمایش چند بود چن روز تاخی ...

تاخیر نداشتم دو روز مونده بود ب موعدم بتام صدو خورده ای بود

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻
2728
چه جالب فک کردم تهش درو باز میکنی میبینی مادر شوهرته 😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا نکنه. خداروشکر خیلی دوریم از هم😜

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2740
جدی؟بخیه ها چی؟

قسمت دردناک همون بخیه هاس که منو دادن کار آموز زد خیلی بد زده بود پوستمو جر داده بود که روز ۱۵ ام داشت خوب میشد با پمادی که دکتر داده بود که شوهرم باز بخیه هارو باز کرد بردم دکترم ۲ تا بخیه زد 🙈

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
تاخیر نداشتم دو روز مونده بود ب موعدم بتام صدو خورده ای بود

منم دویست به بالا دوروز بعد موعد علایماتئ میگی گلم الان در چه حالی زیرشکمت درد نمیکنه سینه هات؟

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
ازمایش ک میگه حاملم ولی تو سونو ساک حاملگی هست جنین دیدع نشده گفت هفته دیگه بیا

منم بر اساس آخرین پری 6 هفته و چند روزم بود رفتم سونو گفت 4 هفته و 5 روز هستش و ساک خالی منم تا 8 هفته تموم بشه برم سونو مردمو زنده شدم.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2706