2737
2739

یه صلوات بفرستین به حاجتم برسم توی بدترین اوضاع ممکن هستم فقط نذر و نیاز و دعا میتونه کمکم کنه🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زندگیم از هم پاشیده شوهرم گذاشته رفته فقط دعا میتونه کمکم کنه😔😔

ببین من یکی ازدوستام تو عقدش اینطوری شد 

بهش گفتم چله یاسین رو بخون ماه رمضون امسال بود  گفتم 

از عید نوروز شوهرش رفته بود یعنی تامرز طلاق پیش رفتن ۵روز پیش خداروشکر همه چی ب روال عادی برگشت یماه بعد عروسیشه 

بهش گفتم چهل بار یاسینو بخون امروز بهم گفت از ماه رمضون تا الان بعد ازهر نماز یاسین رو میخونده 

تو هم نماز بخون بعدش یاسین رو بخون مطمعن باش ۴۰ تا ک بشه بعدش خدا همه چیو درس میکنه بخدا بسپار ازخود خدا بخواه بخدا متوسل شو

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
ببین من یکی ازدوستام تو عقدش اینطوری شد  بهش گفتم چله یاسین رو بخون ماه رمضون امسال بود &nb ...

متوسل شدم پناه میبرم به خودش جز خودش کسی نمیتونه کمکم کنه دعا کنید برام😔😔😔

2738
حتما ممنونم🙏این چله باید چهل روز باشه یا میشه بعد از هر نماز خوند که زودتر ۴۰تا بشه؟؟؟؟

بعد از هرنماز بخون مهم اینه ک کلا چهل تا بشه

میشه تو خصوصی بگم

وایی واضح بگو اینجا ک همو نمیشناسیم

ومشکله دیگه همه داریم  حتی در مورد رابطه ج ن س ی و.. بدترینشه  میزارم  

باشه عزیزم ، من شوهرم خیلی زود عصبانی میشه بد دهنم هست خیلی دوسم داره ولی وقتی عصبی میشه یادش میره ا ...

ذکر یا باسط را ۳۰۰ بار بخون روی آب باوضو  وآب را بدهید شوهر بنوشد  انشالله این کار را تا۳روز انجام دهید اانشالله اخلاق شوهر اصلاح شده ومهر ومحبت می آید

2706