2733
2734
عنوان

شام چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 165 پست
من باید تاهفت ونیم آماده باشه، چون 7ونیم شوهرم میاد از سرکار میگه من که سرکارم غذاتو آماده کن وقتی م ...

ببین چقدخوب شد نذاشتم شام دعوت شدم خونه مادرشوهرم 😂الان دارم میرم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان‌ من‌ دلم‌ زرشک‌ پلو‌ مجلسی‌ خاست😕

😁😁😁

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
از پستم پشیمون شدم یاده اسم خودم نبودم😓 چون دیگه سیمکارت ندارم ک با کاربری جدید بیام ولی امضامو پاک ...

خواهش😊😊😊

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2731
اینجا جا داره بگیم تقصیر ماماناشونه    

🤣🤣🤣🤣

پس چی😮 چلوگوشتو با ماهبچه میزارن یا گردن

گوشت شد که دیگه یکیه 🙄🙄

ناهار نمیخورم شامو زود آماده میکنم

آهان نوش جونت، ولی خوب تحمل میکنی بدون نهار

ببین چقدخوب شد نذاشتم شام دعوت شدم خونه مادرشوهرم 😂الان دارم میرم 

تو نظر کرده بودی از اول😢😢😢

تو نظر کرده بودی از اول😢😢😢

😂😂😂😂😂 چه شامیم خوردم باقالی پلو اونم بادستپخت مادرشوهرم عالی بود 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2706