2737
2739
عنوان

شام چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 165 پست

من شام چیزی نمیپزم،،، تخممرغی باشه،،،کتلتی،،،ساندویجی پیتزایی،،،نون پنیزی،،،ماستی یچی میزنیم دیگه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای خدا مخم پوکید هنوز هیچی 

یه چی بدرست باز یه ساعت دیگه میگی دیر شده😉

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

پسرررم چندوقته میگه بابامن کله پاچه میخوام😣

قراربودصبح ببرش بخوره که رفت سرکارنشد...

گفت شام درست نکن میبرمتون بیرون...

شام بصرف کله پاچه😐

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
پیتزا

نهار خوردم جاتون خالی

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2738

دنبال یه غذای نونی هستم هنوز پیدا نکردم🤔

برنج دیشب داشتیم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
یه چی بدرست باز یه ساعت دیگه میگی دیر شده😉

من همیشه 7 شام میذارم. اخه نمیدونم چی شوهرمم بد غذاس همه چیم تازه خوردیم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
سیب زمینی با پیاز داغ و خیارشور😛

نوش😍

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2706