2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گردنم سیاه شده البته الان باردارم اینطوری شده ازوقتی دیابت گرفتم وانسولین میزنم

نه من وقتی برنز کردم بعدش اینطوری شد

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
اینم خوبه به بیکینب نزن سه ماه فقط زیر بغل بزن ارزونم هست سی چهل بعد دیدی اثر کرد بگیر  بیکینی ...

با زینک اکساید. از سیاه تبدیل شده به سفید و صورتی؟ 

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2728
با زینک اکساید. از سیاه تبدیل شده به سفید و صورتی؟ 

🤕🤕🤕🤕😜😜😜

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2738
اینها هیچکودم تاثیر نداره یا خیلیی کم که به چشم نمیاد فقط لیزر سفید کننده همراه با لیزر موهای بدن

هزینه لیزر سفید کننده چقدر میشه تقریبا؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
اینم خوبه به بیکینب نزن سه ماه فقط زیر بغل بزن ارزونم هست سی چهل بعد دیدی اثر کرد بگیر  بیکینی ...

اینو ک خودم پیشنهاد دادم😂🤦‍♀️ من زدم زیر بغلم خیلی خوب کرد

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
احتمالا قند خونتو بالاست

شاید ولی زیر بغلم و کنار رون نمم اینطوری

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
میتونی تو خونه خودت هم اپیلاسیون کنی فقط وسایلش رو بخر 

درد داره

2706