2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونه بابام میشینم اجاره نمیدم ولی همه امیدم برای خونه دار شدن این مسکن ملی هستش دعا کنید بهمون بد ...

منم همینطورتواین گرونی مسکن ملی نشددیگه امیدینخواهدبود،عزیزم تاکجارفتیدمسکن ملی‌ رو؟نمیدونیدمرحله ای که بدهی بانکی وچک برگشتی روچک میکنن کی هست؟

2731
۱۱۰ متر..۴۵ پیش۱۸۰۰کرایه..بندرعباس

شما نرفته بودی قشم برا زندگی؟

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

ماخونه داریم ولی دلم میخوادازاینجاابریم یجادوخوابه بزرگتر😣

شخصی مال خودمون باشه نه آپارتمان

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2738

بچه ها ما پیارسال چنین وضعی داشتیم ...  خسته و ناامید از اجاره نشینی ... اما در کمال ناباوری خریدیم ... بخدا تو هیچ شرایطی ترس و ناامیدی به دلتون راه ندید ... فقط حرکت کنید همین ... باقی شو بسپارید بخدا

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من کنار مادرشوهرم زندگی میکنم آرزو دارم میتونستیم یه خونه ۵۰ متری یا حتی یه اتاق اجاره کنیم ولی اختی ...

من همیشه تو موضوع خونه ب شما فک میکنم

انشالله مستقل شید❤❤❤❤

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
دو سال قشم بودم گلم.۵ ماهیه اومدم بندر

به سلامتی ،قشم بهتره بود یا بندر؟

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2706