2737
2734
عنوان

کیا تو جاده رانندگی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 36 پست
اره ولی یکم خطریه تگه اول کاری نرو چون هم ماشین سنگین زیاد داره هم سرعت میرن .حدود 20 دقیقه جاده اس ...

مثه جاده لواسون؟

اونو میشینم

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مم قزوین در خوندم با ماشین رفتم ،نایین رفتم با ماشین خودم،یزد، شمال خیابان خطرناک تره

قزوینم صافه؟

همون جاده ایه که میخوره به رشت؟

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

من جاده شمال،کردستان،مشهد رو نشستم 

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2728
یه جاده هایی بگید یه دختر تنها بتونه بشینه تقریبا شلوغ باشه خفتم نکنن😁

جاده قم برو، معمولاً شلوغه، اتوبانم هست کم خطره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
من مامان بابام ترسوان هم خودشون نگران میشن هم ب من استرس میدن منم دیگه نمیگم بهشون😁 جاده ساوه مث ا ...

جاده ساوه به پرند میخوره؟

اتوبان قم هم خوبه هم زیارت از دور هم سوهان خورون 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
قزوینم صافه؟ همون جاده ایه که میخوره به رشت؟

بله برو ترست می‌ریزه

من تنها اولین بار بهشت زهرا رفتم بدون اجازه سر از عوارضی درآوردم ولی یه بار ترسم ریخت از جاده و اوتوبان

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
جاده ساوه خوبه چون خیلیا از تهران میان پرند دانشگاه دانشجوا خیلی رفت و امد دارن یبار روز بیا ک خیال ...

عالیه امتحانش میکنم👌

جاده ساوه به پرند میخوره؟

بله   از یه جایی باید خارج بشی

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
جاده چالوس 😁😁

اتفاقا این لواسونم مثه چالوسه ولی یه طرفه ست 

ولی از چالوس میترسم دره داره🤤