2733
2734
عنوان

کیا تو جاده رانندگی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 36 پست
وای ما یسری رفته بودیم شهرستان شوهرم اینا من اونموقع گواهینامه نداشتم رفتیم یه دوری بزنیم افتادیم جا ...

فقط یا ابولفضت😂😂😂

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

مرسی از همه 

امتحان میکنم😁

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا این لواسونم مثه چالوسه ولی یه طرفه ست  ولی از چالوس میترسم دره داره🤤

محض شوخی گفتم 😊 اتفاقاً می‌خواستم بگم چرا از لواسون شروع کردی، اول یه جاده اتوبان صاف و امن برو تا یه کم به جاده عادت کنی، بعد بیفت تو پیچ و خم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
محض شوخی گفتم 😊 اتفاقاً می‌خواستم بگم چرا از لواسون شروع کردی، اول یه جاده اتوبان صاف و امن برو تا ...

اخه نزدیک خونمونه تا مامانم زنگ میزنه سریع میام خونه😂

اخه نزدیک خونمونه تا مامانم زنگ میزنه سریع میام خونه😂

ای ناقلا 😈

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ای ناقلا 😈

😈😈😈😂😂😂