2733
2734

اقا چقدرر جواد خوبه😭 من عاشق شدم رفت😐دارم از دست میرم دگ .وای خدا خل شدم.همشششش دارم بهش فکر میکنم.وای یه لحظه هم از فکرم نمیره بیرون.اصلا نمیتونم درس بخونم.همششش تو ذهنمه که یه پسری عین اون باشه تو زندگیم.خدایا من دیگه طاقت ندارم یکی عین اونو برسون بهم😂😁😭😭هی به خودم میگم دیوونههه فیلمهه بفهمم.ولی باز نمیفهمم😐

بخدا اصلا نمیتونم درس بخونم.استرس درسام با این حس مزخرفم قاطی شده یه حس خیلی بدی دارم.بچه نیستما 20 سالمه.نمیدونم چرا اینجوری شدم.مسخره نکنینا.فقط بگین چیکار کنم

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

خیلی بی نمک بود ک

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره جذاب بود

من دگ خل شدم رفت😑کل شخصیتش جذابه.بازیگرشم همینجوریه هااا خیلیی مهربونه 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2738
من یه قسمت از اون سریالو دیدم تا الان اسهالم از سناریو چرت و بازیگرای چرت تر 😐

بله عزیزم.منم اول بدم میومد.ولی بعدش عاشقش شدم.

نمیدونی فیلمه واقعا اینجا خیلی مودب و با وقار ولی عکسا و لباساشو ک تو نت میبینی اه اه

خب عکسا و لباساش چشه؟تازه تو واقعیتم خیلییی مهربونه

اره خیلی باحال بود.خوشم اومد.میدونستم این کار رو میکنه

چند سال پیش روزبه حصاری رو تو سریالی دیدم همونجا ازش خوشم اومد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خیلی بی نمک بود ک

برا خودت یه همچین اتفاقی بیوفته ذوق نمیکنی میگی بی نمک بود؟😐

خیلی زشته من دوستش نداشتم برا همین فصل 3ر نگاه نکردم زیاد اگه خصوصیاتش بگی ندیم چطوره اینا فیلمه دختر من خودم عاشق پسره شده بودم اصلا رابطه اینا نبود فقط من حسم بهشخوب بود شوهرم مثل اون شد ققیافش چون مردنه بود 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
2706