2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برش داشتم خخخ

ان شاءالله به سلامتی و خوشی استفاده کنی...خخخخخخ

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2731
عزیزم.... استفاده که خیلی کردم قبلا ولی هنوز فلزم نشدم چه برسه طلااا.ولی درکل ممنون خخخ

عیب نداره منم هنوز در سطح بدلیجاتم!😅

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2738
چینی واسه دم دستی راحت نیست واسه مهمون خویه آرکوپال واسه دم دستی

دقیقا میخواستم همینو بگم خودمم یه ۶نفره دم دستی آرکوپال استفاده میکنم یه ۱۲نفره چینی هم واسه مهموندارم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
استادی 

خخخخخخخخخخخ استادم کجا بود😂😅هنوز محصلم ولی تا الان پسرفتی نداشتم شکر خدا گوش شیطون کر😌