2777
2789
عنوان

چه اسم هایی رو برای بچه هاتون میپسندید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 105 پست

بچه ها من هنوز جنسیت نینیمو نمیدونم ولی برا دختر آسمان برا پسر آراد انتخاب کردم، نظرتونو بگین لطفا🌹

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اسم‌ محمدحسن همش تو ذهنمه دختر هم نِگاه

نگاه قشنگه

پسر دایی من یه دوست داره اونم اسمش محمد حسن هست ولی میگه همه مسن صداش میزنیم😐

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
من طرفدار اسم ایرانی اصیل هستم حتی از اونا که بعضیا میگن اه اه قدیمی شده خخ

منم اتفاقا اونایی که قدیمی هست بعضی وقتا قشنگ تر از جدیداس

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من طرفدار اسم ایرانی اصیل هستم حتی از اونا که بعضیا میگن اه اه قدیمی شده خخ

👌

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
بچه ها من هنوز جنسیت نینیمو نمیدونم ولی برا دختر آسمان برا پسر آراد انتخاب کردم، نظرتونو بگین لطفا🌹

اراد دوست ندارم اما اسمان خوشکله

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
اسامی کردی ماهن ماه خوشکلن 

ممنونم عزیزم ❤بله زیباس و بامعنی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
 قراره اسم پسر کوچولومونو رو بزاریم مهبد

تلفضش چجوریه؟

آیهان و ماهلین

ایهان قشنگه

اسم آراد خوبه به نظرم 😍

آسمان نه ولی 

سلیقه ایه دیگه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2801