2737
2739
عنوان

مجردا بیاین شوهرای همو حدس بزنیم ..اسمش/شغلش/قدش/بچه چندمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 404 پست
منو بگو

آهان دوستی ازدواج کردین این یادم رفته بود🤣

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسمش محمد  مهندسع کارمند یه شرکته  ۲۵ ساله  پسر پر انرژیه

😂😂😂😂😂

اونی که من دوسش دارم مهندس هست ولی کارمند نیس ۲۵ هم هست پر انرژی هم هست

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
اسمش حسین 26 سال قد متوسط یکم پر :) شغل ازاد

من من

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2740
اسمش فرهاد  ۲۴ ساله یکم تپله  هیکلیه  معلمه

هیچ کدام سنش کمی نزدیکه فقط۲۶سالشه🤦‍♀️ لاغره🥴 شغلشم آزاده🤣

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
نرگس به نظر من شوهر آیندت یه شخصی مث بازیگر سریال بچه مهندس میشه :D  آروم قد بلند خوش اخلاق&nb ...

من 😁

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
سینگلم کیس ندارم:|

🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️