2737
2734

بگو فکر کردم بهت گفتم 

یااینکه گیر بودم کارت خودمم سوخته بود مجبور شدم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دقیقا حرف شمارو درک میکنم و داشتم روزایی که دلم یه دونه لیمو شیرین خواسته اما نتونستم بخرم،حرفم نداش ...

خب زورکی یرم خرید؟ من چیزی ک غیرمنطقی باشه بهم لذتی نمیده، مثلن تو مهریه م یارو میخاست بنویسه آینه شمعدون، گفتم حاجاقا ننویس، چون بنظرم ازون آداب رسوماییه ک هیچ منطقی نداره، یا سفره هف سین نمیندازم، این ک دیگه کاری ب خسیسی نداره ک، علاقه ای ندارن، دلیلی نمیبینم برا این کار

SOMETIMES I JUST FEEL IT'S ONLY ME, WHO NEVER BECAME WHO THEY THOUGHT THEY'D BE
2738
خب زورکی یرم خرید؟ من چیزی ک غیرمنطقی باشه بهم لذتی نمیده، مثلن تو مهریه م یارو میخاست بنویسه آینه ش ...

خب اینا واقعا از نظر من غیر منطقی نیست،سفره هفت سین، آتیش چهارشنبه سوری،سیزده بدر، خرید عروسی، حلقه نامزدی،مراسم عروسی واقعا به نظر من غیر منطقی که نیست هیچ، بلکه شیرینی‌های کوچولوی زندگیه،دلخوشی و زنگ تفریح موقت،ما آدمیم خب، نیاز به تفریح و هیجان و تزئینات و بالا پایین پریدن داریم 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
خب این دوستمون بچه داره حقوق همسرش ماهی کمتر از دو ملیونه،و حساب کن که بدون هیچ پشتونه ای هست همه ای ...

نازه، تصن این تصور رو نظام سرمایه داری به مردم داده که همه خوشی ها و لذت ها به پول ختم بشه

ازدواج؟ طلا عروسی

تولد؟ کادو کیک آنچنانی

سالگرد ازدواج؟ کادو رستوران

نامردی ؟ کافی شاپ

چرا خب؟

ینی نمیشه سالگرد ازدواجمون، یه لباس خوشگل بپوشم و شام غذاییک هردو دوس داریم و یه کیک دونفره خونگی و یه بوس؟

نمیشه تولد، یه کوکو درس کنیم با کیک و چای، بریم پارک بخوریم و کلی عشق کنیم؟

نه کادویی نه رستورانی

والا بخدا اینجوری خیلی حال میده

هرچی بیشتر جواب میدی بیشتر عاشقت میشم😍 نه من منظورم این نبود پولدار به نظر بیایم،منظورم این بود من ...

خب این خیلی عالیه،آبروداری بالاترین شخصیت انسانیه

ولی این یه حقیقته ک ما از خیلیا کم پول تریم و مسلما تو طاهرمونم نشون میده، نیازی نیس ازونی ک هستیم پولدار تر بنظر بیایم. بی پول بودن که عیب نیس، بی آبرویی نیس

مثل آدمایی ک هی مو رنگ میکنن و پوستشونو میکشن و ژل ک معلوم نشه پیرن، خب وقتی پیر شدی چ اصراریه جوون بنظر بیای؟ مگه پیری عیبه؟ مگه جوونی افتخاره؟

ماهم 6ساله عروسی کردیم زیر تلویزیونی نخریدیم😂مال بابام اینا رو اوردیم از لین شیشیه ایا.....باور میک ...

تو منی یا من توام . 😉

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2706