2733
2739
نمیدونم اسنش خساسته یا قناعت 😐😐

بنظرم مرز بین خساست و قناعت اینه ک ببینی داری با این کارت خودتک عذاب میدی و عقده به دلت میمونه، اون موقه خساسته

SOMETIMES I JUST FEEL IT'S ONLY ME, WHO NEVER BECAME WHO THEY THOUGHT THEY'D BE
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها راهی ک ب ذهنم میرسه رژ قرمز بزن عاقا تا اومد خونه سلام گو خوردم بخاب هوا کن😂

😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
2731
خب اینا واقعا از نظر من غیر منطقی نیست،سفره هفت سین، آتیش چهارشنبه سوری،سیزده بدر، خرید عروسی، حلقه ...

خب دیگه آدما اگه همه یه نظر و سلیقه داشتن ک دنیا خیلی جای کسل کننده و مزخرفی بود

منو همه به این میشناسن ک نمیذارم هیچی جلوی لذت و تفریحمو بگیره، کلن همه بهم میگن الکی خوش و سرخوش، ولی خب تفریحام و لذتام اینا نیس

2740
من دوبار با ی لباس برم خونه مادرشوهر هی میگه این چیه اون چیع انگار سر گنج نشستیم همش برا  مادر ...

مادرشوهرت دیگه زیاده روی میکنه نمیشه که همش لباس جدید پوشید ، سخته والا

ولی اینم که اصلا ادم نخره و نپوشه نمیشه واقعا

البته هرکس یه خواسته ای از زندگی داره و تفکرات متفاوته

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
مادرشوهرت دیگه زیاده روی میکنه نمیشه که همش لباس جدید پوشید ، سخته والا ولی اینم که اصلا ادم نخره و ...

بخدا  ی بار خونه مادرشوهرم بودم میخواستم از اونجا برم خونه عمه شوهرم گفت ی لباس دیگه بپوش این تکراریه نپوشش .منم موافقم ن خیلی کم بخری ن خیلی زیاد 

❤دختر لک❤
خب زورکی یرم خرید؟ من چیزی ک غیرمنطقی باشه بهم لذتی نمیده، مثلن تو مهریه م یارو میخاست بنویسه آینه ش ...

دلت پس به چی خوشه    بیخیال عزیزم من پست هات و میخونم فقط حرص میخورم ..نکنه مردی   

دلت پس به چی خوشه     بیخیال عزیزم من پست هات و میخونم فقط حرص میخورم ..نکنه مردی   ...

خخخ همه بهم میگن مث مردا فک میکنی

خب مثلن من عاشق کارمم، ازش بدت میبرم با این ک بدون درآمد و غیر رسمی  انجامش میدم

من از فیلم دیدن لذت میبرم

سه چهارتا زبان رو دارم یاد میگیرم، نه چون باهوشم، باهوش نیستم، عشقم اینه ک با زبان مردم دنیا آشنا بشم

عاشق موسیقی ام،لذت میبرم وقتی با آهانگ میخونم و تو خونه برا خودم میرقصم

عاشق آشپزی ام، از اختراع غذاهای جدید و پختن کیک لذت میبرم

از بیرون رقتن و پارک رفتن خیلی لذت میبرم، طبیعت گردی، پیک نیک، پا به آب زدن

عاشق مهمونی ام، با کسایی ک دوسشون دارم.

و خیلی چیزای دیگه که باهاشون حال میکنم

ولی خرید کردن و پول خرج کردن نمیدونم چه لذتی یرا شما زنا داره😂😂😂

آره پستامو زیاد لایک کردی، شناختمت😌 دوستت دارم😘

ما بیشتر😍😘قربونت برم عزیزم🌷🌷🌷

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706