2737
2734

حال روحیم اصلا خوب نیست. تورو خدا دعام کنید اشکای اونی که دلمو شکستو ببینم. و بتونم دوباره عاشق بشم. محبتم تو دل ا‌ونی که میخوام بیوفته. و دانشگاهی که میخواام پذیرش بگیرم از اینجا برم. توروخدااااا دعا کنید😔😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله با اسایش برای همه مریضا و خانواده هاشون مریضی خیلی بده و کوچیک و بزرگ نداره از امام باقر امش ...

انشاءالله خدا به همه ی بیماران شفای عاجل بده ، ممنون عزیزم

انشاءالله شما هم سلامت باشی و عاقبت به خیر🌹

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731

انشا۶الله همتون به همه خواسته های قلبیتون برسید برا تک تکتون دعا میکنم انشا۶الله همه خونه دار شن ماشین دار شن بچه دار شن سالم در کنار خانواده هاشون زندگی کنن همه به خواسته هاشون برسن همه آرامش داشته باشن اونایی که میخوان ازدواج کنن و سر و سامون بگیرن بزودی ازدواج کنن و زندگی پر از آرامش و پر از عشق داشته باشن همه موفق باشن اونایی ک شغل خوب میخوان بهش برسن همه جیباشون پر از پول باشه زندگیا پر از عشق و محبت باشه انرژی مثبت و عشق و محبت و آرامش روانه زندگیتون 

همتون شاد و سالم و سلامت باشید و با عشق در کنار همسرتون و خانوادتون زندگی کنید

منو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید

دعا کنید ب زودی با عشقم عروسی کنم و خوشبخت باشیم کنار هم 

اجرتون با خدا

2738

عزیزم الهی که به هر چه میخواید برسید و هم شما و هم بقیه دوستان حاجت روا بشن..‌‌

دعا کنید زندگیم درست شه و همسرم برگرده ..... ممنون میشم که با دل مهربونتون از خدا بخواید که مشکلم حل شه و تو همین روزا حاجت روا شم....‌ سه ماهه  درگیرم پر از مشکل و غصه...‌🙏🙏🙏

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

برای استخدام شدن همسرم در ارگان مورد نظر دعا کنید لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2706