2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم بچم درد داره😭😭

400 بازدید | 50 پست

اروغ نمیزد زیاد دل درد هم نداشت الان ۱۵ روزشه

هر روشی رو امتحان کردم اثر نکرد اروغ نمیزنه همش هم گریه میکنه بخدا دارم دیوونه میشم چیکار کنم هیشکیو هم ندارم غریبم😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم چیزای نفاخ نخور میتونی به صورت کپکی بندازی شکمشو روی دستت با اون دستت یواش یواش بزن پشت کمرش تا اروغ بزنه 

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
2740

دختر منم نوزاد بود اینطوری بود ، الان ۹ ماهشه دم به دقیقه آروغ پیرمردی میزنه😅

دکتر گفت در حد ده قطره گرمیچر بدم بهش ، خوب نشد نهایت تا حد دو سیسی سه بار در روز ! 

یکم بهتر میشد اما تاثیر چندانی نداشت 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین اروم ببرش بالا بیارش پایین بعد کمرشو ماساژ بده بزن وسط کمرش این بالا پایین بردنش کمک میکنه راحتتر آروغ بزنه یه دکتر تو تی وی گفت 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

عزیز یکم کلپوره

به اب بزن بهش بده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706