2733
2739

من ۳۲ سالمه متاهل هستم اگه بتونم کمکت میکنم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اسی کجارفتی🤔

نکنه سرکاریم☹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

تو این جور تاپیکا میترسمو و استرس میگیرم 

همش منتطرم استارتر یه حرف خیلی زشتی بزنه یا یه عکس خیلی بد بزاره😥😥😥😥

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

سوال دارم من ۶ ماه دیگه میشه ۳۰ سالم

الان هم یه پذیرش از اروپا دارم عاشق رفتن بودم همیشه

ولی الان بیشتر 

چون باید یه انتخاب غلط یه عشق غلط رو هم فراموش کنم

خانوادم میگن باید ازدواج کنی 

بری مجرد قطعی میمونی

ولی با روانشناس هم صحبت کردم میگن الان ازدواج وضعیتت و دشوارتر میکنه

موندم چکار کنم

نگلم 

تعداد پستاتو نگاه کروم خیالم راحت شد 😅

از تازه واردا میترسم😁😀

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2706