2737
2739
عنوان

لطفا بگین چیكاركنم خیلی حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 46 پست
ممنونم عزیزم انشالا مشكلت حل میشه❤

❤❤❤

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

18سالمه .اونم 23 خیلی سعی كردم فراموش كنم حتی سه ماه باهاش صحبت نكردم ولی باز باختم خودمو😔

عزیزم سه ماه کمه 

تو این مدت ک ازش حدایی باید خودتو سرگرم کنی ن ک بری تو‌گوشی چکش کنی

یکم اراده داشته باش

خاهرانه میگم اگه واقعا ایندت برات مهمه ب هرقیمتی شده کات کن چون نمیخام چیزایی من کشیدم توعم بکشی...

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی

اصلا به جنس نری که با زن یه مرد میپره اعتمادی ندارم ... 

ارزش شما قطعا بیشتر از این حرفاست ...

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
18سالمه .اونم 23 خیلی سعی كردم فراموش كنم حتی سه ماه باهاش صحبت نكردم ولی باز باختم خودمو😔

یکم سعی و تلاش کن مثل دخترای با عزت نفس زندگی‌کنی 

شیک و مجلسی بزارش کنار و به خودت توضیح بده به قلبت بگو ک چرا بیخیالش شدی و اجازه بده مغذت فرمان بده 

خیلی منظم‌و مرتب‌به درست ادامه بده شده هر‌جوری خودتو نشغول کن به هدفت فک کن 

خواهر من بیرون کردن پسری از زندگیت ک خیانت کرده درواقع نجات زندگیه خودت از‌جهنمه 

خودتو تو چاه ننداز اصلا گولشو نخور وقتی ازش خیانت دیدی نباید به هیچ وجه دوباره اشتی میکردی 

یعنی واقعا بهت ثابت نشده که دوست نداره؟

منو ببخش که بحث رو کامل برات باز کردم فقط برای هوشیاریت بود‌نه شکستن  دلت 

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

عزیزم قید پسری که با زن متاهل وارد رابطه شده به کل بزن

ببین اینجور پسرا درست بشو نیستن 

ازدواجم کنی بدتر الان لااقل هر چی شد دعوا کنی هیچ تعهدی نداری 

ازدواج کنی واقعا تحمل اینکه ببینی با یک زن متاهل داره حرف میزنه یا توی گروه دخترا هست داری؟

بشین فکر کن احساساتی تصمیم نگیر اول به فکر خودت باش

همین الان نگاه کن میگی ۱۸ سالمه ولی فکرم مداوم مشغوله تو الان باید شاد باشی بخندی به فکر آینده خوب باشی نه اینکه افسرده و به فکر اینکه اون آقا الان خیانت کرده یا نه

خودت با ارزش بدون

اولا اینکه با زن متاهل خیانت کرد کار به متاهلی طرف اصلا ندارم ولی اونی که خیانت میکنه مطمئن باش بازم میکنه

اصلا راه نداره نکنه

این یک

دو اینکه خیلیییییی حساسی:/ خب چت کنه چی میشه 

مگه هرکی با هرکی چت کرد فرداش باهاش رل میزنه یا میره تو تخت؟

خیلی سختگیری!

2740
اولا اینکه با زن متاهل خیانت کرد کار به متاهلی طرف اصلا ندارم ولی اونی که خیانت میکنه مطمئن باش بازم ...

من سه ساله باهاشم اصلا سخت گیر نبودم ولی متاسفانه دوست پسرم باهركی چت كرده بعدش دختره اومد بهم گفته دوست پسرت بمن پیشنهاد دوستی داده ازایناش میترسم خاهر وگرن زندونی كه نیس توگروه كلشمون  چت میكنه منم چیزی نمیگم ولی بعضی وقتا زیاده روی میكنه مثلا كلش بازی میكنیم بعد یكی از دخترا میبره تشویقش میكنه میگه ماشالا افرین گل كاشتی من میبرم هیچی نمیگه.دخترارو مدیر میكنه توگروهش میگم چرا نظرمنو نمسپرسی امشب بحثمون شد یكی از دخترای گروهش لفت داد ینی رفت اژ گروه بهم گفت همینو میخاستی كه این بره.با دخترا گروه دونفره میزد قبلا بخدا دلم خونه از دستش تازگیا آدم شده از وقتی اون زنه رو ازش دور كردم بهتر شده ولی باز حساسم میترسم باز كارای گذشتش تكرار كنه.مثلا دیروز بهم گفت ب دوستت بگو بیاد این مسابقهه رو ببریم توی كلش مسابقه داشتیم بهش گفتم باشه میگم بهش تو كاریت نباشه .ب من نگفته چی رفتی دایركت دوستم تواینستا بهش گفته بیا این مسابقه رو بزن دوستم پیام داده میگه عشقت بهم پی ام داده بخاطر اینا حساسم اجی وگرنه مریض كه نیستم😔

خب با این اوصاف  انگیزت واسه بودن با ایشون چیه؟

وابستم بهش دوسشم دارم خیلی عذاب میكشیم هم اون هم من .من پاس اینكه اون باهام اینكارارو میكنه اونم واس حساس بودنم و گیردادنام بهش نمبدونم واقعا چیكاركنم 

من سه ساله باهاشم اصلا سخت گیر نبودم ولی متاسفانه دوست پسرم باهركی چت كرده بعدش دختره اومد بهم گفته ...

تو حساس نیستی 

طرفت مریض هست و تو فقط خودت رو زدی به خنگی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706