2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهتر بعصیا به خاطر این چیزا بچه میارن 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2731
2738

دختررررر چه انتظار ها داریدهاااا

ماهی ۴۵ هزاااااارو پووووونصد تومن میدونی چه ضربه سنگینی میزنه به دولت

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
دختررررر چه انتظار ها داریدهاااا ماهی ۴۵ هزاااااارو پووووونصد تومن میدونی چه ضربه سنگینی میزنه به د ...

کاشکی اصلا نمیدادن .۴۵تومن‌میدن از ۴۵ جای دیگمون درش میارن بی وجدانا.ان شاالله ک تمام مسئولینی که حق مردم رو میخورن به زمین گرم بزنه

واسه شادی روح مادربزرگم‌میشه یه صلوات بفرستی 😍🙏
کاشکی اصلا نمیدادن .۴۵تومن‌میدن از ۴۵ جای دیگمون درش میارن بی وجدانا.ان شاالله ک تمام مسئولینی که حق ...

آمین 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706