2737
2734
عنوان

سوزش سینه

155 بازدید | 5 پست

سلام خانمها خوبید

تا حالا احساس سوزش ناگهانی داشتید در سینتون

خصوصا قسمت هاله و نوک

یدفه انگار برق میگیره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

موقع شیر دادن فقط این حسو داشتم 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این مشکل و دارم حتی الان که باردارم .😢

وقتی مادری می‌میرد تکه ای از روح فرزندش را با خود به زیر خاک می‌برد.😭😭😭                                               مامان عزیزم خیلی دلتنگتم ! 😭😭😭                        « اللهم صل علی محمد و آل محمد »                            روح همه مادران آسمانی سرزمینم شاد. 🙏                      
2728

پس ممکنه طبیعی باشه؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

نمیدونم عزیزم.

وقتی مادری می‌میرد تکه ای از روح فرزندش را با خود به زیر خاک می‌برد.😭😭😭                                               مامان عزیزم خیلی دلتنگتم ! 😭😭😭                        « اللهم صل علی محمد و آل محمد »                            روح همه مادران آسمانی سرزمینم شاد. 🙏