2733
2734
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3204 بازدید | 189 پست
من الان برای دخترم درست مثل مامانم استفاده میکنم به بهانه های مختلف😁نه زیاد محکم نه اروم ولی صحیح

چند بار باید بزنم کف پاشو چه وقت چند بار در روز وروغن زیتون خوارکیش یا معمولیش رو استفاده کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند بار باید بزنم کف پاشو چه وقت چند بار در روز وروغن زیتون خوارکیش یا معمولیش رو استفاده کنم

هرچی بیشتر بهتر ولی من به بهونه تنبیهش بیشتراینکارومیکنم بایه تیر دونشون  هفته ای دوبار تقریبا اینکارومیکنم😁 روغن زیتون غیرخوراکیهم بزن شبابراش

2740

ببین من خودم قدم کوتاه بود دائماااااا ششیر میخوردمو از بارفیکس اویزون بودم.یهو تو یه سال 8 سانت قد کشیدم یعنی جای اب شیر میخوردم هر دو روز یه پاکتو تموم میکردم.بعدم اگر فکر میکنی واقعا خیلی کوتاهه حتما ببرش دکتر نکنه مشکلی داشته باشه خدای نکرده

ببین من خودم قدم کوتاه بود دائماااااا ششیر میخوردمو از بارفیکس اویزون بودم.یهو تو یه سال 8 سانت قد ک ...

بردمش گلم گفتن هیچ مشکلی نداره البته دکتری که یک ساله منتظرشم بخاطر کرونا نیومد اون گفت سه سال از رشدش عقبه وآزمایش نوشت تا ببینه چکار کنه دیگه نیومد 😭