2733
2739
عنوان

دخترم 8 سالشه قد نمیکشه کمکم کنییید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3204 بازدید | 189 پست
واقعا باید به فکر دخترامون باشیم من مشکل دخترم حس میکنم خیلی بزرگه بزرگترین مشکل زندگیم 

دختر برادر شوهرم مادرش گفت هر روز میزارمش بپره 7 سالشه دو برابر قد دخترمه البته از اول رشدش خوب بوده تغذیه ش هم عالی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

170 باز کوتاه نیست واسه یمرد؟ 

۱۷۵ خب تو خانواده مادریم این قد خوبه 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2728
من  تهرانم  اگر  دکتر  خوبی  میشناسید  لطفا  معرفی  کنید ممن ...

من خوزستانم گلم ولی مهاجری ماهی یکبار میاد ماهشهر الانم بخاطر کرونا نیومد اون تهرانه خیلی تعریفشو شنیدم هم عروسم گفت چند تا از همسایه هاش پیشش رفتن خیلی قد کشیدن منم رفتم پیشش تا جواب ازمایشارو گرفتم ده ماهشهر نیومد بخاطر کرونا  دلم خونه چجوری بهش برسم😭😭😭😭تلوزیون هم هر هفته میارنش خیلی معروفه

اگه دلشو داری فلک کن😁

نه بابا مگه ازار دارم میذارمش والیبال بپر بپر کنه بشه😂😂

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2740
من خوزستانم گلم ولی مهاجری ماهی یکبار میاد ماهشهر الانم بخاطر کرونا نیومد اون تهرانه خیلی تعریفشو شن ...

مرسی  گلم  میزنم  تو نت  پیداش میکنم  منم  شوهرم  ۱۹۰  و  خودم  ۱۶۵  ولی  دخترم  کوتاهه  متاسفانه

مرسی  گلم  میزنم  تو نت  پیداشر میکنم  منم  شوهرم  ۱۹۰  و &n ...

رفتی پیشش بهش بگو بیاد ماهشهر به داد مردم برسه هر چهار ماه یکبار نوبت گیرم میومد الان هم کلا نیومد