2733
2734
عنوان

چجوری مامانمو دلداری بدم خدایا😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 18 پست
اینجوری ک بدتر داغون میشه 

ن دیگه. میفهمه زندگی همینه.. ارزش غصه خوردن نداره. اونی که رفت رفته دیگه... خدارو شکر که عمرشو کرده و جوون نیس...

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر

سخته ولی خاک سرده فقط بزار راحت گریه کنه جلو گریه کردنشو نگیرین  

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بذار گریه کنه.کنارش بشین و باهاش گریه کن.

وقتی اروم شد بگو مامان بزرگ عمر خودشو کرده بود.(اگه از قبل سر حال بود،بگو خداروشکر ک تا سر پای خودش بود رفت،اگر هم ک بیمار بودن بگو خدا دوسش داشت ک بیشتر از این عذابش نداد و ...)

تو آغوش بگیر مادرتو و پشتش نوازش کن(خیلی توی ارامش موثره)

نذار بغض کنه.سعی کن چند مین بعد از گریه بهش آب بدی ک اروم شه.

عزیزم منم نزدیک یک ساله مامان بزرگمو از دست دادم.شرایطت رو درک میکنم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731