2726

مادربزرگم 80 سالشونه و شهرستان خیلی دور از ما زندگی میکنن. دو شب پیش سکته مغزی زدن و خیلی حالشون بده و تو کما هستن. جوری ک گفتن ببریدش خونه دیگه امیدی نیس. 

مامانم بچه آخره. مادرم 45 سالشه و چون بچه آخر بوده بیشتر وابسته س به مادر بزرگم. حالا به من بگید من بعد از فوت مادر بزرگم باید برای مادرم چکار کنم؟ چجوری دلداریش بدم؟ تا حدودی خودش دیگه آماده س و میدونه ک مادربزرگم دیگه امیدی بهش نیس. ولی خیلی داغونه خیلی همش کارش گریه س. من چکار کنم اگر مادربزرگم خدایی نکرده فوت کنن باید چجوری دلداری بدم مادرمو؟ پدرمم خیلی آدم سردیه و زیاد دل به دل مادرم نمیده ک بخاد کنارش باشه مدام و بغلش کنه و ..  

کمکم کنید خاهش میکنم

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط زمان هیچ کاری نمیشه کرد فقط بزارید توحال خودش باشه 

مادر بزرگتون ان شاءالله برگردن به سلامت

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 
2728

دیگه اتفاق بیفته یه مدت ناراحته ولی خاک سردی میاره از اون حالت ناراحتیش کم میشه

بگو راه هممونه دیگه شایدم درست نباشه ولی بگو مریض بود راحت شد 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

اولش چقدر راحت گفتی بعد از فوت مادربزرگم🤔

بنده خدا هنوز زنده ست

و تا زنده هست امید هست

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

اول این که عمر دست خداس

بارها دیدم انسانهایی ک همه فک میکردن رو به قبله هستن ولی اونا خوب شدن و اونایی ک سالم و سرحال بودن فوت شدن

انشالله خدا سلامتی و عمر با عزت به مادبزرگتون بده

به مادرتون بگید لا تقنطو من رحمه الله  همین💛

از رحمت خدا نا امید نشوید

تا نخواد برگی از درخت نمیفته

من رهام💜چو تو تخته پاره بر موج رها رها رها من..💜
2706