2733
2734
عنوان

یه اتفاق عجیب . نظر شما چیه

540 بازدید | 55 پست

طولانی و روان و سادست متنم:

امروز مادرم رفته بیرون بعد یه نفر صداش زده چندبار گفته مادر مادر...

بعد مادرم برگشته

طرف یه مرد قد بلند تقریبا ۴۵ ساله لاغر و سیاه بوده یه کم شبیه معتادا

بعد با مادرم احوالپرسی کرده

مادرم گفته اشتباه گرفتی

مرده گفته نه اشتباه نگرفتم . خوبی؟ بچه ات بهتره؟ (برادرم معلوله)

بعد مادرم از اینکه گفته (بچه ات بهتره ) تعجب کرده و بهش گفته کدوم بچم؟ محمدو میگی؟ 

اونم گفته اره محمد محمد

مادرم گفته شما کی هستید از کجا پسر منو و منو میشناسی؟ 

طرف جواب داده پیرت کرده من چندبار اومدم خونتون !

مادرم هم فکر کرده شاید دوست بابام بوده و قبلا اومده خونمون و مادرم یادش نمیاد. و بهش گفته محمد مثل همیشست الانم که پدرش نمیتونه ببرش بیرون همیشه خونست. 

جواب داده اره اون پیرمرد هم که یه ادم مطلوم و بیچارست. 

بعد گفته همراهم بیا میخوام یه کمکی بهتون برسونم

مادرم گفته چه کمکی 

گفته بیا کاری نداشته باش 

مادرم گفته ما کمک نمیخوایم اصلا کمک چه کسی رو میخوای به ما برسونی؟

اونم گفته از طرف کمیته است این کارتها هم مربوط به همونه(یه دسته کارت دستش بوده مادرم متوجه نشده چی روش نوشته و ازش نگرفته)

مادرم گفته ما کمیته امدادی نیستیم .مرده گفته اصلا خودم میخوام به محمد  کمک کنم از طرف خودمه. به خدا و به پیغمبر من به همه کمک میکنم . دنبالم بیا بریم از انبار یه مقدار جنس بهت بدم فردا هم ۷۰۰هزار تومن بهت میرسونم! 

مادرمم خیلی خیلی کنجکاو شده این کیه و نخواسته چیزی ازش بگیره فقط رفته ببینه انباری که میگه کجاست و بعدا از بابام بپرسه که اون انبار مال کسی از دوستاشه یا نه. 

مادرم پرسیده اسمتون چیه . گفته من مجیدم

بعد رفته دنبالش پشت سرش رفته توی راه چند بار توقف کرده و گفته صبر کن الان کلید انبارو میارن 

بعد رفته و رفته و پیچیده توی یه کوچه مادرم دیگه خوشبختانه نرفته و بدون اینکه مرده ببینه رفته توی یه مغازه ای تا اون پیداش نکنه. 

بنظر شما اون مرد راست گفته؟ یا خواسته مادرمو ببره ازش دزدی کنه؟

به صرف بچت بهتره که نمیشه اشنا

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید به این جور ادما تو این دوره زمونه اعتماد کرد

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2731

😟😟😟

نه بنظرم يه شياد بوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
اگ دزدیه این همه اطلاعات از کجاشه؟

اطلاعاتی نداشته همرو مادر داده فقط گفته بچت بهتره؟ همین اسم بچه و ... رو خود مادر گفته

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706