2737
2739
عنوان

من با این شوهر چه کنم ؟ اطرافیانم میگن دل بکن ازش ولی نمی تونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2331 بازدید | 71 پست
مهریه من زیادنیست نهایتش صدمیلیون میشه به برادرم گفته مهریه رومیدم بچه رومیبرم وگرنه مهریه رومیبخشید ...

منم الان۱۴تاسکه هست مهریه ام...

بچه بعداز ۷سال میره پیش پدرش توین۱۲سالگی تصمیم میگیره خودش بره پیش کدومتون...

دوسستت داره ولی دمدمی وقاطعیت نداره احتمالا بعد از جدایی خیلی پشیمون وبیقرار بشه

همین الانشم پشیمون و بیقراره ولی نمی خواد کم بیاره

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان۱۴تاسکه هست مهریه ام... بچه بعداز ۷سال میره پیش پدرش توین۱۲سالگی تصمیم میگیره خودش بره پیش ...

وای خدای من⁦☹️⁩من یه لحظه بدون بچه م نمیتونم زندگی کنم

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
2742
آره نمی دونم از کی خط میگیره وگرنه به خودش بود عمرا این کاررو نمیکرد 

پس احساست خودت رو با اینجور ادما به چالش نکش 

خودت اذیت نکن اگه هم یک درصد تصمیم به زندگی دوباره گرفتی بیشتر دقت کن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
با وکالت رفتم دیگه.مهریه ام فعلا که دنبالش نرفتم هنوز تو شوکه طلاقمه.میگفت میخواستم با درخواست طلاق ...

همین دیگه چقدر بعضی مردا احمقن . شوهر منم احتمال زیاد می خواست منو بترسونه که جدی شد

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738
کم کم عزیزم قرار نیست که فردا بری... بذار اون بفهمه تو چه گنجی هستی هر طرف نگاه کنه بهتر از تو ن ...

اون همین الانشم میگه من دیگه زن نمیگیرم چون بهتر از تو گیرم نمیاد ولی نمی دونم چه مرگشه 

اووووف 

توروخدا واسم دعا کن من یه لحظه پیشم نباشه میمیرم 😭پسرمم همینطوریه. خیلی وابسته س اصلا رو یه بالش جدانمیخوابه فقط روبالش من خوابش میبره

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
پس احساست خودت رو با اینجور ادما به چالش نکش  خودت اذیت نکن اگه هم یک درصد تصمیم به زندگی دوبا ...

کاش به همین سادگی بود . من دلم میسوزه فقط که سر خطای دیگران ما باید از هم جدا بشیم . من از همه ی خانواده ش سر بودم همشون به زندگیمون وعشقمون حسادت میکردن آخرش هم زهر خودشونو ریختن 

2706