2737
2734
عنوان

ما هنوز تو عقدیم

515 بازدید | 42 پست

با شوهرم بحثمون شد 

حرفای بدی بهم زد

گفت نمیفهمی حالیت نیست ادم نیستی هالویی گفت بیشعور 

خدایا چطور میتونم حرفاشو فراموش کنم

بعدا ک اشتی کردیم چطور میتونم ابراز علاقشو باور کنم

چرا مردا اینجورین همه چی خوبه کافیه یه روز حوصله نداشته باشی عصبانیشون کنی اونوقت خود واقعیشونو نشونت میدن دلم شکست حق نداشت با من اینجوری حرف بزنه😞

عزیزم ناراحت نشو حالا اونم یچی گفته شازد از جای دیگه عصبی بوده ناراحت نباش فدات شم😊😍😘

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم ۷ ماهه عقدم منم از این کلمات شنیدم البته کم 

ولی مگ‌تو دعوا حلوا پخش میکنن تو خونه پدرت هم دعوا نمیشد؟مادرت تا حالا چیزی بهت نگفته؟اگه گفته یعنی دوست نداره؟حتما اون الان هم پشیمونه هم ناراحت از حرفای خودش ولی خب درک کن هممون تو عصبانیت ممکنه هر چیزی بگیم 

ولی باهاش حرف بزن بگو من اذیت میشم عادت ندارم بدم میاد تو عصبانیت خودتو باید کنترل کنی 

من از ازدواج میترسم  

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
بحثتون سر چی بود؟ شما بهش حرف بد نزدین؟ 

طولانیه شهریه دانشگام رسیده بود پدرم درگیر مشکل مالیه شوهرمم گفت  وظیفه من نیست بدم هرچند پول نداشت میدونستم نداره گفتم زنگ بزن از خواهرت بدهیتو بگیر گفت نمیشه تحت فشاز بزارمشون میخواد ماشین بخره شروع کرد راه حل دادن ک برو فلانجا وام بگیر و فلان کارو بکن و منم دیدم منو ب راحتی تو مشکلی ک داشتم تنها گذاشت ناراحت شدم ولی قهر نکردم اما اون قهر کرد ۵ روز بعد ۵ روز پیام داد بحثمون شد شروع کرد اینارو بهم گفتن

خوش ب حالت والا من کلللی غصه میخورم  البته میخوردم ولی دیگ برام اهمیتی نداره خخخ

اخه کلا اخلاقش اینجوریع خیلی خوب و رومانتیکه اما عصبانی میشع حرف بد میزنه بعد نیم ساعت بعد خوب میشه منم مهم نیس برام تازع اصلا تا حالا یبارم جوابشو ندادم حتی یکبازم نگفتم خودتی😁

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2706