2737
2734

کار طراحی سایت خیلی عالی هست بخصوص الان که همه کسب و کارها انلاین شده 

منم بلد نبودم آموزش دیدم و الان دارم در یک شرکت کار میکنم از حقوقم هم خیلی راضی هستم 

بیا رایگان آموزش ببین کلیک کن

آموزش المنتور و وردپرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🔆 *اطلاعیه پذیرش نیروی کار*🔆

سلام عزیزم

میدونم که بخاطر قرنطینه و خطر بیرون رفتن از منزل، درآمد خانواده ها کم شده و همه توی سختی افتادن.😔

اما شما عزیزان میتونید دست به کار بشید وهمینطور که توی خونه هستید یه درامد عااالی داشته باشید و کمک خرج خانواده باشید.😃

اگه دوست دارید کار کنید و سرمایه زیادی ندارید یا نمیتونید بیرون برید یا زمان کار کردن رو براتون مهمه که خودتون تعیین کنید و در کنار همه اینها درامد خوبی هم داشته باشید من یه پیشنهاد ویژه واستون دارم.😍

کسانی که تمایل به کار کردن دارن پی وی مراجعه کنن تا مشخصاتشون ثبت بشه و برای مصاحبه تلفنی باهاشون تماس بگیریم.....

🌀بخاطر ضرورت ماندن در منزل و اهمیت حفظ جان شما عزیزان در برابر بیماری کرونا امکان انجام تمام مراحل به صورت تلفنی وجود دارد🌸جهت اطلاعات بیشتر شماره تماس خودتونو بزارین به@fatemeh14841 در اینستاگرام 

ویا به آیدی https://t.me/Fatemeh14841در تلگرام 

2731
کار درمنزل ک ن درامد داره...خانونی ک برامنو کلی از اسناهام تاتو اتحام میداد۵۰تومن پایینتراز سالنایی ...

سلام میشه درمورد شغلی که گفتین دقیق تر توضیح بدین واقعا به مشکل خوردم لطفا تو پیوی تلگرامم توضیح بدین https://t.me/AZRA8965

سلام عزیزم دقیقا منم مثل شما دنبال کارم. حالا توی دیوار یه کار بسته بندی پول واریزکردم اما نه اسم و ...

سلام. چیشد قضیه واریز پول و کار؟؟ کلاهبرداری بود؟؟؟

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
2740
اره خدا نیس و نابودشون کنه...توی این نداری 

اتفاقا من هم چندوقت پیش یکی پیدا کردم ، میگفت بابت هزینه پیک ۴۰ تومن واریز کن فقط دفعه اول.... منم دستشو خوندم گفتم برو بابا کلاهبردار...

یکی هم میگفت ۵میلیون سفته بزار.یکی هم گفت برای ثبت نام ۱۰۰ تومن واریز کن.‌کلا کلاهبردارن‌

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
این روشا خوبه بنظرم برا پولدار شدن.ولی عزیزم من اگه بچه نداشتم هزارتا ازین کارا بیرون خونه پیدا میکر ...

سلام شما کاری پیدا کردین؟ من خیلی وقته دنبال کار در منزل و ولی همه پول میخوان نمی‌دونم میترسم دروغ باوشه

کار در منزل باگوشی 

آموزش عکس های آتلیه که توی اینستا و... کلی طرفدارداره انواع تم :تولد.یلدا.کودک.ماهگرد

میتونید کارکنیدآموزش بدید زمینه بفروشید 

کسی خواست درخدمتم 

فقط چت بیایدشخصی

عکس یلدایی هم انجام میدم براکوچولوهاتون😍

2706