2737
2739

دوستانی که دنبال کار هستند برای پرستاری مرکز پرستاری تدبیر نیرو میخوان بزنید گوگل میاره 7سال سابقه کار اعزام پرستار دارن پرستار سالمند-پرستار کودک-پرستار بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان88344777دوستان شهرستان هم میتون تماس بگیرند تا در همون جایی که هستن اعزام بشن برای پرستاری

کاری مطمِن و دارای حقوق بالای4میلیون هست تا 15

دوستانی که دنبال کار هستند برای پرستاری مرکز پرستاری تدبیر نیرو میخوان بزنید گوگل میاره 7سال سابقه کار اعزام پرستار دارن پرستار سالمند-پرستار کودک-پرستار بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان88344377-09198252068دوستان شهرستان هم میتون تماس بگیرند تا در همون جایی که هستن اعزام بشن برای پرستاری

کاری مطمِن و دارای حقوق بالای4میلیون هست تا15

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دنبال یه جای مطمئن برای کارپرستاری هستید. موسسه پرستاری مادرانه رو معرفی می کنم. خانوم ها و آقایونی که در حوضه ی کارای پرستاری مهارت دارند چه تهران باشند و چه شهرستان بدون نیاز به سابقه کار، مدرک تحصیلی و سن خاصی می توانند در این شرکت مشغول به کار شوند. یک موسسه مطمئن با درآمد بین 5 تا 10 میلیون که برای شیفت های متفاوت کاری (روزانه ،شبانه روزی، شبانه و مقطعی ) پرستار استخدام می کنند. اگر تمایل به همکاری دارید تماس بگیرید . 65010352 -09120156630 موسسه پرستاری مادرانه

(هدف ما کمک به خلق است)

2728
حالا یکی پیدا کردم تایپ صوتیو میگه من تایپ میکنن نمی دونم .میترسم کلاهبردار باشن ای نهمه تایپ ک ...

سلام عزیز دلم اگر هنوز هم کار پیدا نکردی لطفا درخواست دوستیمو قبول کنید تا راهنماییتون کنم😍  

یه کار فوق العاده پر درآمد و تضمینی که خودتون رئیس خودتون هستید

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      

تلگرام :            

واتس اپ :             09128889359

اینستاگرام :        

ایمیل :             info@ttadbir.com

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

2740

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com          

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

سلام عزیزم خوبی تونستی کار خوبی پیدا کنی منم خیلی دنبالشم توروخدا اگه پیدا کردی به منم معرفی کن

سلام عزیزم اگه هنوز دنبال کار در خانه هستی میتونی درخاست دوستی بدی یا به ای دی تلگراممlegend4436 پیام بدی تا کمکت کنم کار آنلاین توو خونه با درامده بالا 

2706