2733
2734
عزیزم خواستی من یه راهنمایی میکنم به اینستام پیام بده@mohseni9419

گلم اینستا ندارم.چه کاری سراغ داری؟کلاهبرداری نی خدایی؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
Por_y ایدی تلگراممه لطفا پیام بده

تلگرامم ندارم.واتساپ دارم.خانمی شما؟لطفا بگو کارش چیه.شاید علاقم نبود دیگه واتساپم نیایم.خدا خیرت بده بگو لطفا💓

2740
اره نفیسه. خودم تازه اومدم تو دوره اموزششم

آهان ممنون.من همه ی این راهارو رفتم.همه ی گار در منزلارو فوت ابم.خیلیا پیشنهاد دادن از طریقشون وارد نفیس شم که حتی سودی ام ببرن.اما اینکارو دوست ندارم.ممنون

آهان ممنون.من همه ی این راهارو رفتم.همه ی گار در منزلارو فوت ابم.خیلیا پیشنهاد دادن از طریقشون وارد ...

منم دنبال کسب درامدم ولی خب از خیاطی متنفرم و نمیتونم ارایشگریو دوست دارم خانوادم مخالفن چون خیلی مذهبین و یه سری عقاید دارن یه شهر کوچیک زندگی میکنم همسرم کارگرن پاره وقت. دو تا بچه کوچیک دارم و سرمه یه شروع کارای بزرگو ندارم

منم دنبال کسب درامدم ولی خب از خیاطی متنفرم و نمیتونم ارایشگریو دوست دارم خانوادم مخالفن چون خیلی مذ ...

مث همیم.تاپیکا قبلمو ببین همششش کار در منزل میخوام.یه سال بیشتره.پیدا نکردم.نفیسم نمیگم بده تجربه ندارم.اما دوستم ازش تعریف میکرد.من چون با کسی از دوستان و خانواده در ارنباط نیستم نمیتونم این کارو بکنم که همش باید به دوستان معرفیش کرد محصولاتو...بدرد من بشخصه نمیخورو.برا شما شاید خوب باشه و بتونی بفروشی

مث همیم.تاپیکا قبلمو ببین همششش کار در منزل میخوام.یه سال بیشتره.پیدا نکردم.نفیسم نمیگم بده تجربه ند ...

خب کارای رزینی درست کن. خودم قبل اشنا شدن با اینکار دنبال درست کردن وسایل رزینی بودم یا با سیمان یا گچ سفید گلدونای زینتی درست کنی 

2706