2733
2739
عزیزم من از یه بنده خدایی شنیدم عروسک جورابی درست کرده مونده رو دستش نتوسته بفروشه.(البته شاید کاربل ...

ممکنه ولی خب باید خیلی تمیز باشن.... ب بچه های فامیل که بفروشم خیلیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار درمنزل ک ن درامد داره...خانونی ک برامنو کلی از اسناهام تاتو اتحام میداد۵۰تومن پایینتراز سالنایی ...

این روشا خوبه بنظرم برا پولدار شدن.ولی عزیزم من اگه بچه نداشتم هزارتا ازین کارا بیرون خونه پیدا میکردم اخر.با بچه دو ساله مجبورم کار در منزل انجامدبدم فقط اونم وقتایی ک خوابه. بیداره اصلا نمیذاره.درامدمم کم باشه طوری نی میگم شکر

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
خب به چه عنوان مبفروخت همون وازلین دست ساز؟ 

وازلین ترکیبی بود نفهمیدم چی باهاش قاطی کرد فک کنم نخواست بدونم 🤦🏻‍♀️ولی از نت اینا سرچ کن بعد همون وازلینو ترکیب که میکرد دوباره تو او قالب هشون میریخت اتیکت میزد

2731

من میخوام تاتویادبگیرم ازش خیلییییی خوبه کارش چون خیلی خوبم یادمیده الان دخترعمم با۲۳سال سن همه رو تو جیبش گذاشته..دخترعمم میگ یچیرایی یاد دادا ک تاتوکدرای دیگ ۹۹درصدشون نمیدونن وقتی این چیزارو رعایت میکنه بخصوص تو ریموو تاتو ک خودم جزو کسایی بودم ک بعداز چندسال فقط ایشون تاتومودرست کرد میگ کارشو متمایز کرده با بقیه بخاطر همینا میخوام پیشش یادبگیرم مفتم میگیره ۳تومن..مک پرسیدم جاهای دیگ ۵تومن اینطورا بعد چیزیم یادنیدن ک یچیز کلی..این صفرتاصدیادمیده.توکد بخدا ببینم چی میشه دعاکنید منم پیشرفت کنم

بابا این درامدها شبه داره ممکنه حرام باشه من حوشم نمیاد

وای چقدددد مث منی منم کارایی که حس کنم توش

شبهه داره دلم نمیگیره برم.انگار مرض دارم خودمو اذیت کنم برا کاری تا پولش

شیرین باشه برام😆

2740
این روشا خوبه بنظرم برا پولدار شدن.ولی عزیزم من اگه بچه نداشتم هزارتا ازین کارا بیرون خونه پیدا میکر ...

خب تو خونه انجام بده‌روزی دوساعت بچتو بزار پیش پدرش توروزی یدونه تاتو بزنی۷۰۰تومن کم کن کاسبی تایم هرکدونشن بترکونه۲ساعته.ارزش نداره؟اتفاقا واس زنای بچه دار عالیه تایمشم تازا باتوهماهنگ میکنن مثل کارای دیگ نیست ک وقت داشته باشه و حقوق ثابت اقای خودتی

وای چقدددد مث منی منم کارایی که حس کنم توش  شبهه داره دلم نمیگیره برم.انگار مرض دارم خودمو اذی ...

عزیزم خب قراره اون پول رو خرج کنیم اگه ادم معتقدی باشیم که نمیشه خوب کاری میکنی هر کاری ک انتخاب میکنی به نحو احسنت انجام بده و انشالله روزیت روز ب روز بیشتر بشه

چرخ خیاطی بخر یاد بگیر چرخ کاری رو بعد از تولیدی های شهرتون کار بیار تو خونه بزن

اینایی که میگین خمه خوبن اما من با بچه ی خییلی کوچچیک کارای این مدلی نمیتونم یعنی نمیذاره انجام بدم اذیت میکنه

چه ربطی داره تا صبح کار میکرد پدرش درمیومد چون حلاله بت میگم وگرنه هیچ وقت پیشنهاد نمیدادم برا کسی

ممنون پیشنهاد دادی عزیزم... ولی راستش من خوشم نیومد ولی باز تشکراز حسن نیتت   

خب تو خونه انجام بده‌روزی دوساعت بچتو بزار پیش پدرش توروزی یدونه تاتو بزنی۷۰۰تومن کم کن کاسبی تایم ه ...

اره انشاالله منم یروزی بتونم یاد بگیرم ازین کارای ارایشی انجام بدم پولدار ش

م

2706