2733
2739
عنوان

یه راهنمایی لطفا

68 بازدید | 12 پست

چندمدت بودبه شوهرم مشکوک بودم حالا با جاسوس بازیای کردم فهمیدم بهم خیانت میکنه باهاش حرف زدم انکارکرد.فقط قسم خوردکه اگه بخادخیانت کنه بهم میگه تا خودم تصمیمذبگیرم واسه موندن یا طلاق.حالا من متوجه شدم یه گوشی دیگم داره دوتا سیم کارت که فقط شماره اخرش فرق داره .شک کردم یکی عز سیم کارتا دسته زنس.چون وقتی از خونه میره هردوسیم کارت مشغولن .بعدیکیشوخودش جواب میده یکیش هرچی زنگ میخوره جواب نمیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
فکرکردم سیم کارنشوبسوزونم دسته خودم که افتادبه زنه پیام بدم ولی چی بگموچحوری ببیمنش نمیدونم

اره فکر خوبیه خوب دیدیش ازش بپرس از کی با هم رابطه دارن اصلا چرا با یه مرد متاهل وارد رابطه شده 

نیستی ولی من..........دارمت  :》میان تمام نداشته هایم 🖤
اره فکر خوبیه خوب دیدیش ازش بپرس از کی با هم رابطه دارن اصلا چرا با یه مرد متاهل وارد رابطه شده  ...

خب فکر جردی بدونه  من کیم جواب میده.من میخام یه نقشه خئب بکشم.تا حالا چندبارسماره زنروپیداکرده روز بعدعوص میکنه