2737
2734
عنوان

کیا کاری کردن که برکت پولشون زیاد شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6532 بازدید | 108 پست

درکل برای رسیدن رزق وروزی 

کارهای معنوی زیادی هست ذکرها وآیه ها وقرآنی زیادی هست بستگی داره ما با کدوم راه حالمون خوب میشه واون حال خوب باعث روزی وافزایش مال میشه

صدقه انفاق دادن خمس وزکات نماز اول وقت خوندن قرآن 

یتیم نوازی کم فروشی نکردن قسم وایه های دروغ نخوردن زمان کار

کاری که میکنی با حقوقی که میگیری به یه اندازه باشه

شغلهای آزاد یا شغلهای کارمندی باید ببینی حق وحقوقت حلال باسه وتوش نارضایتی کسی نباسه

وخیلی چیزهای دیگه هست که رزق وروزی رو زیادمیکنخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم 56سالش بود مامانم که رفت ازپیشمون  کاش میتونستم مثل مامانم بشم نمیتونم ازبس ادم بد ...

خوب عزیزم مامانت هم ازپس همون آدمای بد تبدیل به یک زنه فرشته شده 

توهم میتونی ولی واقعا سخته تو این اوضاعی که کمتر کسی دوست داره آدم زندکی خوب وخوش وپیسرفتی داشته باسه

2728
فقط نماز اول وقت ادم رو پول دار میکنه انقدی که مامانم خدارحمتش کنه اومد توخوابم گریه کرد نمازات روسر ...

شوهرم ت ۸سالی ک ازدواج کردیم کل نمازاش سروقت  جماعت بود شکر ولی وصعیت مالیمون زیاد جالب نیست

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2738

هر شب خوندن سوره واقعه و چله آیه ۲ و ۳ سوره طلاق (از و من یتق الله تا قدرا)

عاااااااالی نتیجه گرفتم

حتی چله ام تموم میشه دائما این دو آیه ورد زبونمه و میخونمشون

رقصان میگذرم از آستانه اجبار،شادمانه و شاکر... 🕉
من واسه یه کودک بد سرپرست ماهی۸۰ میریزم واقعا ب چشم دیدم برکت پولم رو.یا اصلا یهو جبران شده از یه جا ...

منم خیلی دوست دارم سرپرستی کسی رو به عهده بگیرم اما نمیدونم چه جوریه ازافیانمون هم کسی نیست حتی محله هایی که میشناسم

شوهرم ت ۸سالی ک ازدواج کردیم کل نمازاش سروقت  جماعت بود شکر ولی وصعیت مالیمون زیاد جالب نیست

بخدا  نمیدونم من خودم خیلی نتیجه گرفتم خودتون رعایت میکنیید 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
2706