2726
عنوان

کیا کاری کردن که برکت پولشون زیاد شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6463 بازدید | 108 پست
ینی صدقه و انفاق کردین دیگه؟ 😍

بله

سال هاست که اینکار رو انجام میدیم و توی بدترین شرایط هم قطعس نکردیم

چند بار هم برامون مشکلات بدی پیش اومد که با لطف خدا حل شدن

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
عه شما چه اثراتی دیدی؟ 

من خودم مجرد بودم سوره واقعه میخوندم هرپولی میخواستم خدا بهم میرسوند البته نماز اول وقت میخوندم همیشه

بعده ازدواح خیلی کاهلی کردم ولی االان دوماه دوباره شروع کردم وذکر جواد الئمه رو به سوهرم حتی گفتم ذکر رو بگه 

خوب تعدادمشتریهاش بیستر شد  فروشش بیشتر شدخوب سودش هم بیشتر شد البته انگاری خدا راههایی هم جلومون میذاشت درصورتی که هیچ وقت بهش فکر نکرده بودیم به اون راهها 

اینکه میگن ازتو حرکت از خدا برکت

راستی کتاب 21 راه برای میلیونر شدن عالیه حتما بخونیدمخثوصا شوهراتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییی جدی مامانت اومد اینو گفت؟  خدا رحمتش کنه.  آدم خوبی بوده که شده بیاد خوابت

اره عزیزم به ارواح خاکش اومد توخوابم بهم گفت

خودش هم که به رحمت خدا رفت چندنفرباهم خواب دیدن اون قبرستانیکه خاکش میکننن مادرمن جارو به دستش داره مزار رو جارو میکنه بعد از علما پرسیدن گفتن به خاطرقدم مامان من تمام گناهای مردهایی که از اول قبرستان خاک شدند تاحالا بخشیده شدن 

مامانم خیلی خوب بود یه گناه هم نکرد یه شاخه مویش رونذاشت نامحرم ببینه تو خونه روسری سرش میکرد 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

سلام ، بعد از نماز ها ایت الکرسی بخونید 

ایه ی سوم سوره ی طلاق ک همون ایه ی وسعت رزقه سه مرتبه بگید

و یرزقه من حیث ...

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2728
من خودم مجرد بودم سوره واقعه میخوندم هرپولی میخواستم خدا بهم میرسوند البته نماز اول وقت میخوندم همیش ...

ذکر جواد الائمه چیه

خدایا کمکم کن...تنهام نذار...لطفا برای مشکلم دعا کنید 💕🙏

وَيَرزُقهُ مِن حَيثُ لا يَحتَسِبُ ۚ وَمَن يَتَوَكَّل عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسبُهُ ۚ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمرِهِ ۚ قَد جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيءٍ قَدرًا﴿۳﴾

سه مرتبه بعد از نماز های واجب

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
فقط نماز اول وقت ادم رو پول دار میکنه انقدی که مامانم خدارحمتش کنه اومد توخوابم گریه کرد نمازات روسر ...

من یادمه یکی ازاقوام ما هم گفته خواب دیده که یکی از امواتشون پدربزرگش بوده بهش گفته  نماز اول وقت بخونید که اون دنیا مهمترینه

اره عزیزم به ارواح خاکش اومد توخوابم بهم گفت خودش هم که به رحمت خدا رفت چندنفرباهم خواب دیدن اون قب ...

خدابیامرزه مادرتون رو 

انیدوارم شما هم ازمادرتون یادگرفته باشید ومثل خودش باشید چقدره حیفه این جور آدما زود ازپیش بقیه میرن

والا ما سه سال پیش قفل بودیم تا یه مبلغیو با شوهرم جمع کردیم حدود ۱۲م شد چند قلم جهیزه گرفتیم برای کسی که اصلا نمیشناختیم و هرکدومم تو یه شهری بودن فکر کنم ۴نفر بودن نه بخاطر این چیزا نیت قبل از عروسیمون بود 

ازون تایم به بعد خداروشکر داره میاد برکتشم خیلی زیاده خداروشکر 

منکه از چشم دعاهای اونا میدونم

خدابیامرزه مادرتون رو  انیدوارم شما هم ازمادرتون یادگرفته باشید ومثل خودش باشید چقدره حیفه این ...

ممنون عزیزم 56سالش بود مامانم که رفت ازپیشمون 

کاش میتونستم مثل مامانم بشم نمیتونم ازبس ادم بد دور وبرم ریختن  همش کارم شده واگذاریشون به خدا میگم خدا برنگردونه به خودم

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

من واسه یه کودک بد سرپرست ماهی۸۰ میریزم واقعا ب چشم دیدم برکت پولم رو.یا اصلا یهو جبران شده از یه جا دیگه پول دستم اومده

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
2706