2733
2739
عنوان

نمیتونم خونواده شوهرمو دوس داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما من دوس داشتن روابط نرمال بود.اونا که کلا حال بحالن.منم دیگه چه خوب باشن چه بد بعد دیدنشون غمگینم ...

خوش به حات من میرم اونجا سره سفره تشکر میکنم هیشکی جوابمو نمیده .داداش همسرم برای جاریم برنج میکشه و جاش بالای خونه من بدبخت و کوزت اون پایین و کلفتتتتت

2731
عزیزم خانواده شوهر همینه...فقط دوری و دوستی جواب میده..خودمم سه ساله ارتباطی ندارم

ارتباطم کمه اما از مدل رفتارشون اصلا خوشم نمیاد.انقدم سرم بازی دراوردن که منفی شدم راجع بهشون.حس بد میگیرم.حتی وقتی خوبن هم نمیخوام باهاشون باشم.از اونورم غمگینم که چرا روابطو اینجوری کردن.دوس نداشتم اینطوری باشیم

منم ولی مجبوریم تحمل کنیم و به روی خودمون نیاریم

بگیر نگیر دارن.یه روز خوب یه روز بد.بعدش خودخوری میکنم که چرا محلشون گذاشتی مگه دفعات قبا ندیدی رفتارشونو و چرا زود فراموش میکنی و رو میدی

2740
چون خانواده شوهرن اینجوری خودتو بزار جای اونا و خودتو و رفتارات و فکر کن زن داداشت همینطور باشه چی ک ...

زن داداشم مث من باشه دور سرش میچرخم.خودشون باعث شدن.انقد بدرفتاری دیدم دوس ندارم ببینمشون

بمن بدی نکردن ولی باهاشون راحت نیستم.رفت و امدتو ب حداقل برسون.من ماهی یبار بعد شام میرم.اونام ک شیش ...

وای واقعا؟

اگه بدی میکردن چه میکردی

من که انقدر دوستشون دارم دعوامونم میشه ولی بدش زودی اشتی میکنیم و میگیم میخندیم

خوب دوس نداشته باش🥰 منم دوستشون ندارم.ناراحتی نداره که😅

مشکل اینه تو روابط باهاشون اصلا راحت نیستم.نمیشه ببینمشون و بعدش ناراحت نباشم.حتی وقتی خوب بودن و ناراحتم نکردن.چون خیلی ناراحتم کردن و همیشه هم بگیر نگیر دارن

مشکل اینه تو روابط باهاشون اصلا راحت نیستم.نمیشه ببینمشون و بعدش ناراحت نباشم.حتی وقتی خوب بودن و نا ...

خوب محلشون نذار. من اونا با دیوار برام یکی اند😅 کلا در حیطه ادمیزاد نمیبینمشون. ابراز وجود و دخالت و فوضپلی هم بخواند بکنند سریع محترمانه متوجهشون میکنم که به خودم مربوطه و تامام😅

2706