2733
2739
ای خااااااک✋ دیشب خبری نبود واسه دلِ خودم ارایش میکنم دیوونه  خوشم‌میاد همیشه مرتب باشم  ...

من بی غیرت نیستم عزیزم روشنفکرم😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🔫🔫🔫

من از اینانمیترسم جیگر😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
من بی غیرت نیستم عزیزم روشنفکرم😁

اووووووووووووووووووووووووف 😆

اون گفت ب من چه 

اتفاقا بیا دنبالم عزیزم‌چقد خوبه روشنفکری ب منم‌گیر نمیدی 

امشب چی بپوشم بیام 😂

2731
گوژپشت😂

من سر به سرهِ

دلا در به درِه

از همه خسته ترِه

میکنی دست به سرِه منو 

بی تو بد میگذره  نروو

نه نه دست به سرم نکن 

خسته ترم از تو من نمیگزم هیییی

بگو بی من خوش میگذره

تو فازت عجیبه

آدم غریبه

کاربر  https://www.goftino.com/c/7CtKi2.   narngk
اووووووووووووووووووووووووف 😆 اون گفت ب من چه  اتفاقا بیا دنبالم عزیزم‌چقد خوبه روشنفکری ب من ...

هرچی دلت خواست بپوش خوشکلم😍😗

خاعک یبار شوهر خواهرم تو یه کپ مختلط ادم کرد رفتم پی ویش چرا این کارو کردی میگه یکم اپن مایند باش زی ...

راست گفته خداییش😊

2740
دنبالِ ۴ تا دیگم 🤒

پیداشون میشه مهسا

پری روز داداشم گفت سارژ ندارم بده یه زنگ بزنم گفتم به پسر نمیزنی گفت نه بعد به دوس دخترش زنگید میگفتن میخندیدن دو ساعت  شارژم تمومید الان میخوام انتاقم بگیرم😂🤣شماری دختر سیو کردم میخوام بهش بگم من زن حسنم😂😶😶👊👎

پیداشون میشه مهسا  پری روز داداشم گفت سارژ ندارم بده یه زنگ بزنم گفتم به پسر نمیزنی گفت نه بعد ...

دیووونه زنجیری 

مگه ازار داری 

بیچاره دو ساعت خوش بوده 

حالا تا اخر شب روانیش میکنی 😂

پیداشون شه من الان جایِ ۴ تا  ۴۰ تا دارم 

ولی هر جوری فکر میکنم ب کی بگم 

گندی ک بالا اوردم نمیدونم

میبینم ب هیشکی نمیتونم بگم 😆

گمچوووو😶خدایی این خیلی خره دیگه اهنگ ارمین میزاره برا خواهرم میگه بهش این برا خانومم که عاشق ارمینه ...

اه اه اه ماله عهدبوقی تووو😁

دیووونه زنجیری  مگه ازار داری  بیچاره دو ساعت خوش بوده  حالا تا اخر شب روانیش میکن ...

خودش بهش گفت گوشی خواهرمه بعد به دختر میگه برام شارژ بفرست🤤😂😂😂😂😂خدایی جوری طرف میخندید دل منم میضعفید😶😶😶😶🤐🤐🤐🤐🔫

2706