2733
2739
عنوان

خسته شدم از زندگي كردن ...

353 بازدید | 27 پست

اسباب كشي دارم وسايلامو جمع كردم منتظرم خونه جديد آماده شه برم ؛ اومدم خونه مامانم با بچم ؛ ٥٠ روزشه ؛ بابام اصلا رعايت نميكنه بهداشتو واس كرونا ؛ يعني وقتي بابام هست ميترسم تا دسشويي برم ؛ رواني شدم هرچي مامانم ميگه دست نزن ب بچه باز مياد دست ميزنه ب دستاش و صورتش ؛ دوبار لباساشو عوض كردم امروز ؛ هم تو بارداريم واس كرونا ي روز خوش نداشتم هم الان ؛ ديگه خسته شدم از زندگي كردن ؛ دوس دارم برم دست بزنم ب تمام سطوح بيرون بزنم ب صورتم ببينم كرونا اصلا وجود داره يا ن ؛ اين حجم از هيچي ب هيجام نيست واس ي ويروس خيلي زياديه ؛ هيچ جوره گورش گم نميشه ؛ من شك دارم ب بودنش ؛ خيلي شورش درومده ؛ لذت زندگي و از من گرفته ؛ از بس دستامو شستم خون مياد دستام انقد ك خشك شده ؛ توروخدا آرومم كنين 😔

منم مثل توام

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زيادي سخت گرفتي كلم 

اضطراب گرفتي بوا بچت 

از علايم زايمانم هيت 

هنوز كامل خوب نشدي 

خودتو بسپار ب خدا 

خدا نخاد برگي از درخت نميافته 

اونايي هم ك مردن ساعت مرگشون بود حالا ب دست كرونا 

چه فرقي ميكنه 

ما مسلمونا ك ميتونيم دلمونو اروم كنيم خدا مراقبتونه خيالت راحت

2728
2738
مطمئني نميگيرن ؟ 

اره میگن دیگ ناقل میشن

ناقل بی علامت

یا در حد سرماخوردگی خفیف نشون میده

عزیزم خاهرانه به بابات بسپر رعایت کنه

قسمش بده ب جون بچت

اون بنده خدا خدا الان درمعرض خطره

پدرمادر گوهر نایابن

اره میگن دیگ ناقل میشن ناقل بی علامت یا در حد سرماخوردگی خفیف نشون میده عزیزم خاهرانه به بابات بس ...

بابام ي جوريه ك نميشه بهش گفت چيكار كن چيكار نكن ناراحت ميشه و زير بارم نميره ميگه شستم دستامو 

عزیزم اینقد عصبی شدم ک اصلا ب فکر بابات نیستی و لفکر بچتی ک نمیگیره نخوندم اها ایشالاا زودترر خو ...

من بيچاره نگران همم ولي وقتي خودش ب فكر نيست و گوش نميده چيكار كنم 😭

2706