2733
2734

من اشتهام از دست دادم ولی بدنم بی حال و کرخته اصلا نای کاری رو ندارم بنظرتون چون اولین روزمه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

مشاوری ک ازش قرص خریدم انلاین نبود تو ی پیج دیگ گفتم ادمینش گفته قرصت اصل نبوده بنظرتون حرفشو باور کنم یا چون از خودش نخریدم اینجوری گفته

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمتشم میگی عزیزم.من تجربه ندارم

۳۰۰

2731

آجیم میگ بی حالیت مال اینه ک زیاد جیزی نخوردی انرژی نداری اما بعضیا میگن با خوردن این قرص خیلی سرحال و بانشاط میشن من برعکس اصلا حال ندارم که

توروخدا همین امشب بیاین 

چرا همه میرن تاپیک های جنجالی

کاش الان تاپیک میزدم شوهرم کتکم زد یا خیانت کرد همه زودی می اومدن تو تاپیکم

کاش الان تاپیک میزدم شوهرم کتکم زد یا خیانت کرد همه زودی می اومدن تو تاپیکم

عزیزم خوب کسی تجربه نداره

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2738

سلام عزیزم خوبی. همینجوریه بعضیا رو بی حال میکنه بعضیا رو‌شنگول

گلوریا من چند ماه پیش ۲ تا امتحانی گرفتم چنان حالمو بد کرد خدا میدونه که اون یکیش همینطوری مونده. 

حالا جی سی گرفتم ۳۰۰ دادم منم

۸ تا ازش خوردم ولی حالمو بد میکنه . همینطوری که میگی کسلم و اصن یه حال بدی 

امروز اینقد حالم بد بود که گفتم دیگه نخورمش

سلام عزیزم خوبی. همینجوریه بعضیا رو بی حال میکنه بعضیا رو‌شنگول گلوریا من چند ماه پیش ۲ تا امتحانی ...

سلام گلم چ خبر خوبی؟عزیزم فک کنم روزای اول اینجوره باید ادامه بدی من روز سومم و حالم خیلی خوب بود امروز...روز اول که داغون شدم گلاب ب روت زردی اوردم بالا...روز دوم باز شب حالت تهوع داشتم ولی کمتر...روز سوم ک امروز بود خیلی خوب بودم مشکلی نداشتم

سلام گلم چ خبر خوبی؟عزیزم فک کنم روزای اول اینجوره باید ادامه بدی من روز سومم و حالم خیلی خوب بود ام ...

فدا عزیزم

من ۸ روز خوردم این یکی دو روز اخر خیلی داغون بودم

امروز نخوردم هنوز اوکی نشدم

عزیزم قرص میخوری در چ حالی من ۱۰ روزه دارم میخورم انگار ن انگار

یعنی اشتهاتونبسته؟؟؟

من روز پنجمم اشتهام کمتر شده ولی اونجوری ک میگن صفر نشده شبا اشتهام برمیگرده ولی خودم سعی میکنم رعایت کنم و غذهای پرکالری نخورم

دهنمم همش خشکه 

و اینکه دست وپام کمی ضعف دارن 

ولی بهتر از روزای اولم

حدود ۵،۶سانتم از دور شکمم کم شد خودمو وزن نکردم گذاشتم یه هفته بشه

شما وزن نکردین؟

یعنی اشتهاتونبسته؟؟؟ من روز پنجمم اشتهام کمتر شده ولی اونجوری ک میگن صفر نشده شبا اشتهام برمیگرده و ...

وای منم دقیقا همینم دستام ضعف داره بهم گفت روز دوتا یکی صبح یکی ۸ ساعت بعد من دو سه روز اول انقد حالم خوب بود ک سانت نزدم خوبه الان بزنم؟امروز ک دو تا خوردم ی ذره احساس گرسنگیم کمتره.دهن خشکی خیلی بده و اینکه من حالت افسردگی گرفتم سریعم عضبی میشم

2706