2737
2734
عنوان

مزایای بیمه عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 49 پست

من ۸ سال پرداخت کردم از ۲۰ هزار شروع کردم سالی ۱۰ درصد اضاف کردم ۱۷ ساله هم قرداد بستم بهم گفتن ۲۰ میلیون بهم میدن بعد ۱۷ سال

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

همیشه دارم فکر میکنم اگه گذاشته بودم مبلغشو توی بورس تا الان خودم میتونستم با اطمینان خاطر خرج همه این حوادثو بدم. تا 20 سال دیگه میترسم حقوق میلیاردی که بیمه میده دیگه به درد من نخوره. 

6 ساله بیمه ام تازه یه ساله افتاده به سود. اونوقت از اینور شرکتهایی مثل وبیمه توی بورس با پول منو و امثال من برا خودش سودهای کلان برده😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب سوالتمو پاسخ میدادید بحتم میتونستم کمکتون کنم بعد هم بیمه با احتساب ارزش پولتون به روز پرداخت میک ...

بیمه البرز

از ۵۰ هزار تومن شروع کردم ریختن الان سال پنجم ۶۶ تومن میریزم

گفتن ۲۵ سال بعد ۲۰۰ تومن میدن

خب این چه ارزشی داره؟

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2740
۲۰میلیون ۱۰سال دیگه چه ارزشی داره؟؟؟

سال ۹۱ بهم گفت ۲۰ میلیون اونموقع خوب بود اما الان نه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
خب سوالتمو پاسخ میدادید بحتم میتونستم کمکتون کنم بعد هم بیمه با احتساب ارزش پولتون به روز پرداخت میک ...

سلام عزیزم شما نمایندگی بیمه پاسارگاد هستید ؟؟؟

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
همیشه دارم فکر میکنم اگه گذاشته بودم مبلغشو توی بورس تا الان خودم میتونستم با اطمینان خاطر خرج همه ا ...

خب نود درصد پول پرداختیتون رو میتونید وام چهار درصدی بردارید بردارید و داخل بورس به فعالیت بپردازین

خب نود درصد پول پرداختیتون رو میتونید وام چهار درصدی بردارید بردارید و داخل بورس به فعالیت بپردازین

وام بیمه عمر ۴ درصد سودشه چرا من فکر میردم ۱۸ درصده؟

2706