2737
2739
عنوان

صندلی غذا لازمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2311 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی شرههههههه شرااااا میخوام ببرمش دکتر بچه ۹ماهههه انقد اذیت اخه من چ گناهییی کردممم

خواهرزاده ی منم اون طوری بود ، اینجور بچه ها معمولا خیلی باهوشه ، انرژیشونم زیاده ،ماشالا الان از همین و سال‌اش خیلی جلوتره، دکتر واسه چی اخه؟! نابغه کوچولو داری کیف کن

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
خواهرزاده ی منم اون طوری بود ، اینجور بچه ها معمولا خیلی باهوشه ، انرژیشونم زیاده ،ماشالا الان از هم ...

پ خیلی شره بخدا دست تنهام پدرمو دراورده باورت نمیشه چ کارایی میکنه ماشالا ماشالااااا ۹ماهشه ۱۱کلمه میگه فقطم بابامخواد ک بره دد و پشت فرمون بشینه خیلی عذابم میده بهصوص تو غذاخوردن انقد لاغره ک نگم برات

پ خیلی شره بخدا دست تنهام پدرمو دراورده باورت نمیشه چ کارایی میکنه ماشالا ماشالااااا ۹ماهشه ۱۱کلمه م ...

عزیزم با اون شرایط که تو میگی اگه با قیف دهنش غذا بریزی میسوزونه و اصلانم چاق نمیشه، چقدر یاد خواهرزادم افتادم همچنانکه شر و شور و لاغرم😁😊

2740
عزیزم با اون شرایط که تو میگی اگه با قیف دهنش غذا بریزی میسوزونه و اصلانم چاق نمیشه، چقدر یاد خواهرز ...

نگوووو همه میگن بزرگ شه خوب میشه ک فک کنم پیش فعاله مثلا ی کار عجیبشو بهتون بگم دیده من لباسشویی و روشن میکنم اینم یاد گرفته روشن میکنه یا مثلا کنترل tvو برمیداره روشن میکنه کانالارو بالاپایین میکنه اصلا هنگم از کاراش ولی کلا مخالف سر سخت خوابه و غذاخوردن عاشق شیره نهایت لطفی کنه ددقلوپم شیرخشک بخوره اون وسطا میاد کل صندلیای میزارو میندازه بخدا هررروز خونه تمیز میکنم عین هرروز همونه

نگوووو همه میگن بزرگ شه خوب میشه ک فک کنم پیش فعاله مثلا ی کار عجیبشو بهتون بگم دیده من لباسشویی و ر ...

خواهرزاده من سیم هدفونو تو هجده ماهگی لخت کرده بود کرده بود تو پریز برق، خدا رو شکر که فیوز پریده بود🥴 بزرگ بشه که خیلی بهتر میشه ولی اینجور بچه ها پرانرژین دیگه

عزیزم من تحقیق کردم. اگه خریدی برندهای چیکو، کیکابو و ایکیا بهتره البته تو ایرانی ها دلیجان عالیه و قیمت مناسب

یه مطلب هم دیدم که بهترین صندلی های غذای کودک رو معرفی کرده. لینکش و براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه: صندلی غذای نوزاد

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟