2703
2553
عنوان

صندلی غذا لازمه؟

2200 بازدید | 27 پست

سلام مامانای مهربون

میخوام برای پسرم صندلی غذا بخرم

با توجه به قیمتای بالایی که دارن یا مجبورم ایرانی بخرم یا خارجی از تو دیوار

حالا می ارزه اصلا هزینه کنم؟چقدر کاربردیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نبابا اصلبدرد نمیخوره پسرمن ن تاپ برقیشو مصرف کرد ن کریر ن صندلی ماشین ن صندلی غذا

بچه که نمیدونه چی درسته چی غلط 

شما باید عادتش بدی توی ماشین حتما توی صندلیش بشینه ، موقع خوردن خوراکی جای مخصوص خودش و .... 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2714
بچه که نمیدونه چی درسته چی غلط  شما باید عادتش بدی توی ماشین حتما توی صندلیش بشینه ، موقع خورد ...

نگوووو ک پدرمو دراورده از همه جا میپره بیرون براشم فرقی نداره چ تاپ باشه چ صندلی چ روروئک چ تختش

بستگی به سبک زندگیت داره 

مثلا من اصلا نمیتونم روی زمین بشینم پس صندلی غذای کودک برای من واجب میشه شما‌ هم به سبک خودت نگاه کن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
نگوووو ک پدرمو دراورده از همه جا میپره بیرون براشم فرقی نداره چ تاپ باشه چ صندلی چ روروئک چ تختش

خدا صبرت بده پس 

2706