2737
2734
عنوان

اونایی که تازه حامله شدند بیایین🤩❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 197 پست
مبارک باشه عزیزم منم دعا کن راستی سینه درد داشتی یا ادرارت پرنگ باشه چون من اینا رو ندارم فقط زیر ...

نه ندارم اینارو.

انشالا شمام باردار باشی

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم احتمالا چون پرولاکتنینت بالاس حامله نمیشی که با دارو حل میشه، ویتامین د هم کمه اونم مانع باردا ...

مرسی عزیزم خیلی وقته تو اقدامیم نمیشه😔

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
من فقط درد پری میاد میره،یکیم زیر دلم گاها سفته همین

بچه اولته؟

اونایی که باردارن میشه بگین بچه اولتونه یا دوم 

به شوهراتون گفتین یا نه

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
2740
میشی مشکلی نداری 

انشالا عزیزم باهم

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
انشالا عزیزم باهم

من نگران ازمایش همسرم بودم که شکر خدا میگین خوبه

2706