2737
2734

آموزش این کار جالب امروز من با دخترم در پیج مخصوص کودکان با تمامی سنین‌ دخترم که خیلی دوست داشتش.خوشحال میشم فالو کنید و ادامه عکس ها و فیلم آموزش این ایده جالب رو ببینید.⚘http://Www.instagram.com/Fatima.art768

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.