2733
2734
شما میدونید بعد از چند سال تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی صورت میگیره؟ اگه یه مدیر نخواد کارمندش رو رسمی کنه راهی اعتراضی چیزی هست که نذاشت این کارو بکنه؟ ما الان 5 ساله پیمانی هستیم ولی هنوز خبری نیست..............
ممنون
من 2 ساله رسمی شدم
چون تو قراردادم نوشته بود اگه مدیر یا رئیسم موافقت نمیکرد و تایید نمیشدم رسمی هم نمی شدم
میتونی با اثبات صلاحیتت به دیوان عدالت اداری شکایت کنی ولی دردسر داره و ممکنه ارگانی که توش کار میکنی باهات لج کنه و وضعت بدتر بشه عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان ما بعد از 3 سال بود و اگه رییسی نخواد این کارو بکنه می تونه .... البته من شرایط دولتو میگم تو هم دولتی هستی دیگه ؟ آره ؟
الان که وضعیت خیلی هم بدتر شده و کلاً تو دولت رسمی شدن خیلیییییییییییییییییییییییی سخت شده در راستای کوچک کردن دولت ....
2728
مرسی دوستان............. من توی یه اداره دولتی کار میکنم و مدیرم هم از اوناست که.......... خلاصه بعید میدونم تا وقتی اون مدیره ما سرو سامون بگیریم...........
مدیر میتونه کسی رو که پیمانیه لغو پیمان کنه؟یا نه ؟
وقتی غیرمستقیم بهش میگیم چرا رسمی نمیشیم میگه خدا رو شکر کنید بیرونتون نکردم!!!!!!!!!!!!! با اینکه صد تا آزمون و گزینش و هزار جور فیلتر رد کردیم تا استخدام شدیم یعنی میتونه همچین کاری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
سلام
چرا نمیتونه لغو کنه. همین همکارم چند وقت پیش از مرخصی زایمان برگشت. رئیسمون نامه ترک خدمتشو زد. دیگه نمیاد. هیچ جا هم وقتی نامه رو میدیدن قبولش نمیکردن.
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.