2737
2739

باردار شده باشه

من تنبلی تخمدان و تیرویید دارم اصلا لاغر نمیشدم

مجبور شذم یه محرک استفاده کنم.الان چند کیلو کم کردم

میترسم نازا شم؟راسته؟کسی میشناسید حامله شذه باشه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

چي خوردي چند وقته لاغر شدي چقدر كم كردي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا رو ولش کنید میخوام بدونم خاک بر سر نشده باشم

من خوردم که لاغرشم حامله شم از بس گقتم چاقی باردارنمیشی

به خاطر تیرویید به سختی میام پایین،و چون مدام تو رژیمم اصلا دیگه هیچی به پایین اومدیم کمک نمیکرد

مجبور شدم

اثر بد نداشت برام .فقط بی خوابی تپش قلب

الان دارم از استرس میمیرم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2728
اینا رو ولش کنید میخوام بدونم خاک بر سر نشده باشم من خوردم که لاغرشم حامله شم از بس گقتم چاقی باردا ...

لاغري با قرص مجدد برگشت داره و كلي عوارض شايدم روي  بارداريتم اثر بزاره

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
لاغري با قرص مجدد برگشت داره و كلي عوارض شايدم روي  بارداريتم اثر بزاره

الان یعنی من نازا شدم؟

الان یعنی من نازا شدم؟

خدااا  نكنه 

نخوري بهتره رژيم بگير بدون قرص كالري شمار انجام بده وزنت يه روزه نرفته بالا كه بخواد با چهار تا قرص بياد پايين و برگشت نكنه 

همين بي خوابي همين تپش قلب يكي از عوارضاشه  چن سال پيش يه قرص قاچاقي و گرون خريدم پونصد تومن پول دادم براي ده تا لاغر كردم هر روز يك كيلو كم كردم اما يهو افتادم به درد و مرض تپش قلب افت فشار سردرداي وحشتناك ضعف اعصاب قرص توسط دكترم رفت ازمايش اونم چقد مراحل داشت اخرم گفتن توش شيشه بوده 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 

تازه وزنم برگشت 

شش ماه پيش خودم با كالري شماري و تغذيه سالم وزن ايده المو بدست اوردم واسه اين ميگم اينا يه مشت قرص شيميايي با كلي عوارض خطرناكه من سر اين قرص تا پزشك قانوني رفتم يه دختر اونجا بود همون مارك قرصمو خورده بود اما اون چن برابر بيشتر هنوزم يادمه لال شده بوده قدرت تكلم رفته بود 

2738
تازه وزنم برگشت  شش ماه پيش خودم با كالري شماري و تغذيه سالم وزن ايده المو بدست اوردم واسه اين ...

چه میدونم دوس دارم حامله شم

هعی میکن از چاقیه

تو یک ماه ۸کیلو کم کردم منی که اصلا پایین نمیومدم

الان میگید نازایی میاره خدا منو بکشه فقط😭